אום אל פחם תגיע לבית שאן בסגל חסר ללא הבלמים אבי צבאג ואביב חדד

אום אל פחם תצא מחר(שישי) בסגל חסר למשחק מול הפועל בית שאן: הבלם אבי צבאג פצוע, אביב חדד שהצטרף השבוע לשורות הקבוצה ירצה עונש הרחקה ממשחקו האחרון.

שבוע מורכב עבר על אום אל פחם מאז התיקו במשחק האחרון מול הפועל כפר כנא. כזכור, עוד באותו הלילה התקיימה ישיבת הנהלה בה הוחלט על צירופו של אשרף אלעל בתור מנהל מקצועי לצדו של אחמד סבע ובנוסף, הקבוצה שחררה את השחקן עומר גארה וצירפה את הבלם אביב חדד.

מחר תצא אום אל פחם למשחק חוץ מול הפועל בית שאן. על פניו מסתמן כי לחוליית ההתקפה של הקבוצה בה נמצאים שמות חדשים ביניהם משה בן לולו וגמליאל פרץ, תהיה עבודה קשה מחר והיא תצטרך להפגין יכולת טובה מהדקות הראשונות וזאת לאחר שקיים חשש גדול בקבוצה מתפקודו של החלק ההגנתי לאור חסרונם של בי צבאג שסובל מפציעה וייעדר כשבועיים ואביב חדד בלם הקבוצה החדש שנאלץ לרצות עונה הרחקה ממשחקו האחרון. כאמור מי שצפוי לפתוח כבלם הוא כילאני שכזכור גם החליף את צבאג במשחק האחרון.

משחק הבכורה שלו באום אל פחם יידחה בשבוע. חדד

צילום: ודיע ג'בארין

כזכור הקבוצה סבלה ממכת פציעות לא קטנה לאחרונה ובשורה אחת משמחת עבורה היא שהקפטן חמאדה ג'בארין חוזר בהדרגה לאימונים מלאים לאחר ששב מטיפול מיוחד בלונדון בו יוצרה עבורו מסכה איתה יוכל לשוב ולשחק בקרוב.

בקבוצה מצפים מאוד לחזרתו. ג'בארין והמסכה המיוחדת

צילום: ודיע ג'בארין

מחוץ לתחומי המגרש והמשחק עצמו, היום(חמישי) הפגינו עשרות אוהדים של הפועל אום אל פחם מול מבנה העירייה כאשר דרישתם הייתה תמיכה תקציבית בקבוצה. עשרות האוהדים מלווים בחברי ההנהלה וחברי מועצה עמדו מחוץ למבנה העירייה ונכנסו אל משרדי העירייה בכדי להשמיע את קולם ודרישותיהם.

הקהל הגדול של אום אל פחם

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות