עיסא נג'ידאת: "אנחנו נהיה בין החמישייה שתיאבק על עליית ליגה"

עיסא נג'ידאת: "הקרב בצמרת יהיה צמוד ואנחנו נהיה בין החמישייה שתיאבק על עלייה" 

ביום שישי האחרון נפגשו מכבי אכסאל ודבוריה למשחק מסקרן בליגה ב' צפון ב' כאשר כזכור שתי הקבוצות מסומנות כמועמדות להיאבק על עליית ליגה העונה. 

המשחק אמנם הסתיים בהפסד למכבי אכסאל אך מאמנה עיסא נג'ידאת יצא מרוצה מהיכולת של קבוצתו: "זה הכדורגל, לפעמים מנצחים בדקה ה-95' ולפעמים מפסידים בדקה ה-95'. היינו טובים יותר והגיע לנו לנצח או לעשות במקרה הכי גרוע תיקו אבל הם משני מצבים נייחים הכריעו את המשחק וזה הכדורגל . כואב אבל ממשיכים קדימה".

עוד הוסיף על סגל השחקנים: "מהתוצאה אני מאוכזב אבל מהקבוצה בכלל לא, השחקנים נתנו את הנשמה, זה אכזרי אבל מסתכלים קדימה". 

איזו השפעה יש למשחק על המשך הדרך שלכם?

"התוצאה של המשחק היום לא הייתה נותנת משהו להמשך, יכול להיות שהיינו יותר חזק בתמונה אבל גם אם היינו מנצחים זה לא היה אומר שאנחנו עולים ליגה. יש עוד קבוצות שנאבקות וכולן חזקות ויש עוד הרבה משחקים".  

אתה צופה מאבק צמוד על העלייה? 

"יש מאבק צמוד של כמה קבוצות שייאבקו עד הסוף וכולן התחזקו, אנחנו בין החמישייה שתיאבק על העלייה למרות שאנחנו עם תקציב נמוך. אני בטוח שהמקום הראשון יהיה צמוד בנקודות למי שתחתיו". 

ביום שישי הקרוב ינסה עיסא נג'ידאת להשיג שלוש נקודות במשחק לא פחות קשה מול ערערה שמסתמנת כקבוצה שלא פשוט לשחק מולה ועל אף שלא השיגה הרבה נקודות מפתיחת העונה היא מאיימת על יריבותיה וללא ספק מצפה לנו משחק מעניין. 


כתבות נוספות