אבי מלכה: "לא מתחרט על שום צעד שאני עושה. עוד נציג כדורגל טוב בהמשך"

אבי מלכה לאחר שער הניצחון שכבש לקבוצתו מול מכבי אכסאל: "עכשיו הכי חשובות הנקודות, בהמשך נציג גם יכולת. לא מתחרט על הצעד לרדת לליגה ב'".

המשחק בין דבוריה למכבי אכסאל במחזור האחרון(שישי) היה בלתי נשכח כאשר קיבלנו דרמה גדולה בין קבוצתו של עיסא נג'ידאת לזו של רפי בוסקילה, אך מי שהכריע את המשחק וגנב את ההצגה היה אבי מלכה לאחר שהקבוצות היו על סף פרידה בשוויון 1-1 אך מלכה כבש שער ניצחון בתוספת הזמן שניות לפני שריקת הסיום.

שוחחנו עם מלכה לאחר המשחק הדרמטי וראשית התייחס החלוץ לתוצאת הסיום ושלוש הנקודות שאספה קבוצתו: "אין ספק שהרבה לחץ השתחרר, המועדון הזה השקיע פה הרבה משאבים בשביל לעלות ליגה בסוף העונה ומן הסתם שלקבוצה חדשה לוקח זמן להתחבר, אנחנו ממשחק למשחק מתחברים. מבחינת המשחק עצמו נכון שהיו לנו רגעים פחות טובים אבל בשלב הזה של העונה במשחקים הראשונים הכי חשובות הנקודות ואני שמח שהבאנו אותן".

שובר השוויון של דבוריה. מלכה

צילום: אחמד עזאיזה

מי שראה את מלכה על כר הדשא במהלך המשק, היה שואל את השאלה המתבקשת על האמוציות והלחץ שהוא חווה במהלך 90 הדקות ועל כך אמר: "מי שמכיר אותי יודע שאני כל המשחק מכוון ורוצה לנצח, רוצה את הכדור והרבה רגעים לא שיחקנו כמו שהיינו צריכים ומזה נבעו גם הצעקות שלי אבל בסך הכל אני מאוד גאה בחברים שלי ממה שעשינו מול קבוצה שעשתה מאזן מצוין עד עכשיו ואני בטוח שרפי(המאמן) יכין אותנו בצורה הטובה ביותר למשחק הבא".

מה חסר לדבוריה? "זה לא עניין של חסר, הגיעו בסביבות 12 שחקנים, בכל מקום לוקח בין 3 ל-4 חודשים להתחבר. יש לנו מאמן מצוין מהרמות גבוהות יותר שמחבר אותנו לאט לאט ואני בטוח שעוד נציג כדורגל טוב".

בדיעבד היו רגעים שהסתכלת על המעבר לליגה ב' כטעות? "על שום צעד שאני עושה אני לא מתחרט. הגעתי לדבוריה ויש פה אנשים שמתים להצליח, כל מה שיש להם בראש זה איך להביא את דבוריה לליגה א' וקדמת הבמה של הכדורגל וזה כבוד בשבילי להיות חלק מזה. אני רוצה לתרום ולהיות חלק מזה ושיהיה לנו בהצלחה".

#אבימלכה #דבוריה

כתבות נוספות