עדן בן מנשה, יניב טבצ'ניק ואבי חי סיימו את דרכם בטירה

השחקנים עדן בן מנשה, יניב טבצ'ניק ואבי חי סיימו את דרכם במ.ס טירה.

מ.ס טירה עוברת שינויים משמעותיים בסגל מאז פתיחת העונה הקשה שלה ורצף ההפסדים. לאחר שבשבועות האחרונים הקהל מחה והמאמן דרש חיזוקים, הגיע השינוי הדרמטי אותו טירה עושה בסגל שלה והיום(שלישי) היא שחררה באופן רשמי את השחקנים עדן בן מנשה, אבי חי והשוער יניב טבצ'ניק.

כזכור, בן מנשה הינו שחקן מוערך במועדון שהגיע לקבוצה בעונה שעברה והאריך את חוזהו טרם פתיחת העונה הנוכחית ואבי חי ויניב טבצ'ניק הם שחקני רכש שהגיעו במהלך הקיץ. שלושתם עברו לשחק בקבוצת בני ג'ת בליגה ב' דרום א'.

בדרך לקבוצה חדשה. עדן בן מנשה

צילום: נזיה סולטאן

מאמן הקבוצה מוחמד סמארה אמר ליאללה ספורט על שחרורם של השחקנים: "אנחנו מעריכים מאוד את עדן בן מנשה שהגיע בשנה שעברה מליגה ב' ועשה התקדמות מצוינת פשוט העונה הזו היה לו קצת יותר קשה להשתלב כמו גם אבי חי והחלטנו יחד להיפרד. בנוגע ליניב, הוא ביקש את השחרור בעקבות החתמת השוער שלנו סתיו פלזנטל. אנחנו רוצים לצאת לדרך חדשה ולא היה מנוס מלעשות צעד כזה ולשדרג את הקבוצה מבחינה מקצועית".

סגן ראש העיר ואליד נאסר אמר ליאללה ספורט בנושא: "אנחנו התחלנו את העונה בצורה לא טובה וזה הביא את ההנהלה לבצע חשיבה מחדש ולעשות תיקון לפני שיהיה מאוחר מדי והתיקון היה כרוך בשחרור שחקנים והבאת שחקנים חדשים שיביאו אותנו להצלחות. השינוי הראשון שעשינו עם בן בן שושן והשוער סתיו פלזנטל כבר עזר ונתן שקט טוב מאוד להגנה שלנו. בן בן שושן הוסיף איכות להתקפה והניצחון בבאקה היה במרחק נגיעה רק טעות קטנה בהגנה שמטה אותו אבל השגנו נקודת זכות ראשונה וזה כבר התקדמות ולא דריכה במקום. אנחנו בדרך הנכונה והיום יהיו עוד שחקנים שיצטרפו ושני שחקנים על הכוונת. אנחנו נתחזק בצורה משמעותית עם שחקנים איכותיים שיספקו את התוצאות לקהל שלנו שמגיע לו, לעיר הזו ולכדורגל האיכותי של טירה".

"התוצאות מגיעות לקהל שלנו". נאסר

בהמשך לשחרורם של השלושה, טירה צפויה להתחזק בשחקנים נוספים ומנהלת משא ומתן עם מספר שחקנים על מנת לצרפם ביניהם החלוץ מוחמד אזברגה ובנוסף אליו הקבוצה במגעים עוד שחקנים מליגה א' וליגה לאומית. בנוסף, אחד מהשחקנים שהיא מאוד רוצה לראות חוזר לסגל שלה הוא הקשר סמיר עבד אלחי שעזב אותה בסיום העונה האחרונה.

#מסטירה

כתבות נוספות