סוהיל ארמלי: "העזיבה של תורג'מן קשה אבל שמחים שמתקדם. אחי נצרת? כיף לראות אותם"

סוהיל ארמלי בראיון פתוח: "מכוון לחזור למכבי תל אביב. העזיבה של תורג'מן קשה לנו אבל רוצים שיתקדם. אחי נצרת? כיף לראות אותם".

סוהיל ארמלי הקשר בן ה-21 תושב העיר שפרעם ששייך למכבי תל אביב ובשנים האחרונות מושאל לבית"ר תל אביב רמלה נחשב לאחד הכישרונות הצומחים במגזר שצופים לו עתיד גדול בכדורגל הישראלי. משפחת ארמלי נחשבת למשפחה ידועה בכדורגל הישראלי מאחר וזאהי ארמלי הכוכב האגדי הטביע את חותמו בליגה וסוהיל הוא הבא בתור במשפחה.

סוהיל ארמלי פתח את העונה הנוכחית בצורה טובה מאוד עם שני שערים ליגה וכשרשם הופעה בהרכב הפותח בכל משחקי הליגה של הקבוצה. לקראת משחק הליגה הקרוב של קבוצתו, שוחחנו בראיון מיוחד עם השחקן שמדבר גם על עתידו וחזרתו המיוחלת למכבי תל אביב, העזיבה של המאמן עמיר תורג'מן ודעתו האישית על מצב הכדורגל בשפרעם.

נתחיל מהכותרת האחרונה, מה אתה אומר על העזיבה של עמיר תורג'מן? "בהחלט דבר קשה אחרי תקופה מאוד טובה שבה גם התחברנו אליו, בסופו של דבר כל אחד בחיים רוצה להתקדם אז מכל הלב אני מאחל לו בהצלחה. אנחנו נמשיך את מה שעמיר התחיל איתנו דרך המאמן שמשדר על אותו גל מבחינת הכדורגל"

סוהיל ארמלי

צילום: מועדון כדורגל בית"ר ת"א רמלה

נדבר על הליגה, איך אתה מסכם את הפתיחה שלכם? "פחות או יותר. רצינו יותר נקודות כי בחלק מהמשחקים אנחנו שלטנו והיינו עדיפים על קבוצות אחרות אבל יש דברים קטנים שנפלנו בהם וזה מה שגרם לאיבוד הנקודות. מצד שני, יש לנו קבוצה צעירה שצריכה ללמוד הרבה דברים ואנחנו נלמד והתוצאות עוד יגיעו"

איך ההכנות שלכם לקראת המשחק הקרוב מול רמת השרון? "רק היום עזב מאמן והצטרף מאמן אז לא הכל רגיל, יש הרבה דברים שונים מבחינת מערך בין שני המאמנים אבל את הבסיס יש לנו ונעשה הכנה קצרה במטרה לבוא לנצח. אחרי זה נדאג לכל הדברים שהמאמן ירצה מאיתנו".

אחת הקבוצות ששואפות להתחרות על עלייה העונה היא אחי נצרת, מה אתה אומר על קבוצת המגזר בלאומית? "כיף לראות. הרבה שחקנים טובים במגזר שסוף סוף נותנים להם את הבמה והם מוכיחים את זה, אחי נצרת קבוצה ממש טובה ואיכותית עם כדורגל יפה".

אתה משחק כבר כמה שנים בבית"ר תל אביב , מה התכניות לעתיד? "מתרכז בהצלחת הקבוצה וההצלחה אישית, אחרי זה מכוון לליגת על וחזרה למכבי תל אביב. יש עוד זמן לזה בינתיים אני צריך לעבוד כדי להגיע".

סוהיל ארמלי במדי מכבי תל אביב

צילום: מועדון כדורגל מכבי תל אביב

מכבי תל אביב תיתן לך את ההזדמנות? יש דיבורים מצד הקבוצה? "צריך לעבוד קשה כדי להגיע לשם, אין לי ספק שהם יתנו אם אתה טוב אבל צריך לעבוד קשה כדי להגיע למטרה הזאת"

שאלה לסיום, בתור תושב שפרעם אתה עוקב אחרי הפועל שפרעם? "אני שומע פה ושם. כל הזמן אני במרכז ככ שאני בקושי חוזר הביתה אבל ברור ששואל את אבא שלי מה איתם ואיך הם. בסופו של דבר הם העיר שלי וכיף לראות אותם מצליחים".

עיר שיש בה הרבה שחקנים אם זה אתה, עלי חטיב ופיראס מוגרבי. לא חבל שהקבוצה הזו לא מגיעה לליגה בכירה? "ברור שחבל, יש הרבה אנשים מתעסקים בדברים לא קשורים. לא רוצים לשלם משכורות ועם מה שהם מציעים לשחקנים גם בעוד כמה שנים לא נגיע לכלום וחבל מאוד הרבה שחקנים יש בעיר הזאת והרבה כוכבים שיוכלו לקחת את קבוצה על הגב. מאכזב מאוד במקום שנתעסק בכדורגל כולם מתעסקים בשטיות ובדברים שלא יקדמו את הקבוצה".

#ביתרתארמלה #סוהילארמלי

כתבות נוספות