ניסיונות להקדים את פתיחת אצטדיון דוחא. בקבוצה ממתינים להגעתו של ג'יבה עד סוף השבוע

ג'יבה הברזילאי צפוי להגיע להתרשמות עד סוף השבוע. נסיונות להקדים את פתיחת אצטדיון דוחא שכרגע מתוכנן להיפתח בחודש דצמבר.

החלוץ הברזילאי ג'יבה יגיע להתרשמות במהלך השבוע. השחקן שהיה אמור להגיע עוד ביום ראשון והגעתו התעכבה עקב בעיות ויזה ומשא ומתן בענייני החוזה, צפוי לנחות בין רביעי לשישי בארץ וייחל במבחנים עליהם התעקה הקבוצה שכן סרבה להחתים שחקן שלא יתאמן בקבוצה והיא תבחן את כושרו.

בראשון הקרוב סכנין תפגוש ביום ראשון את עירוני קרית שמונה ובקבוצה רוצים להמשיך את רצף הניצחון מהמשחק מול בית"ר ירושלים ששחרר הרבה לחץ בקבוצה ויצר אווירה חיובית ולא רק בגלל שלוש הנקודות.

מאושרים מהניצחון על בית"ר ירושלים

צילום: מועדון בני סכנין

לצד החיזוק הצפוי לקבוצה, מכת הפצועים הולכת ומצטמצת כאשר מוחמד כליבאת וסארי פלאח צפויים לחזור לסגל הקבוצה אולם עידן שמש ועטאא ג'אבר עדיין לא כשירים. בנוגע לשמש, החלוץ היה אמור לחזור להתאמן באופן סדיר כבר בשבוע שעבר אך שוב חש בכאבים ולכן מתאמן בצד השבוע ובנוגע לג'אבר עטאא לא רוצים לקחת סיכונים ויחזור רק כאשר יהיה כשיר במאת האחוזים.

בנוגע לאצטדיון דוחא, עדיין מתקיימות עבודות השיפוץ והבשורה לקהל של סכנין תגיע בקרוב. מנהל האצטדיון עמאד חמזה אמר לאתר יאללה ספורט: "העבודות במגרש יסתיימו בסוף חודש אוקטובר, אך מה שיעכב את פתיחת המגרש זה הקירוי ליציע המערבי. אנחנו נגיש בקשה למשרד התמ"ת שאולי יאשר את פתיחת המגרש והעבודה תתבצע במהלך החודשים הקרובים אך בכל מצב אם לא תאושר הבקשה המגרש יהיה פתוח בחודש דצמבר והקבוצה תוכל לשחק שם".

מתגעגעים לאצטדיון דוחא

צילום: מועדון בני סכנין

#בניסכנין

כתבות נוספות