הבלם אביב חדד והקשר חאלד קאסום חתמו בהפועל אום אל פחם

הבלם אביב חדד והקשר חאלד קאסום חתמו בהפועל אום אל פחם.

חאלד קאסום הקשר האחורי בן ה-21 ששיחק בעונה האחרונה באחי נצרת הקבוצה שבמדיה שיחק גם בתקופת הנוער, חתם בהפועל אום אל פחם ומצטרף בהשאלה לקבוצתו של אחמד סבע שכעת נמצא בה גם המנהל המקצועי אשרף אלעל. כזכור, קאסום חתם בקבוצה הבוגרת של אחי נצרת במהלך הקיץ אך לא המשיך בה לאחר שלא רשם במדיה הופעות מתחילת העונה.

יש לציין כי אחד הקשרים שמשחק בעמדה הזו הוא עומר גארה שביקש לעזוב ומבוקש מאוד בזלפה וכעת שחרורו עשוי להיבחן שוב. בנוסף, בהמשך לתקופה האחרונה אותה עוברת אום אל פחם והחיזוקים אותם היא מחפשת ובנוסף החתימה את הבלם אביב חדד ששיחק בעונה האחרונה במדי עירוני נשר ופתח את העונה האחרונה במדי הכוח רמת גן בליגה א' דרום. חדד בן ה-33 שיחק בעברו בליגת העל בקבוצת בני יהודה ובשנים האחרונות עבר לקבוצות בליגה הלאומית ביניהן בני לוד ונשר.

אביב חדד לאחר החתימה

בהנהלת אחי נצרת התייחסו למעבר של קאסום לאום אל פחם: "חאלד לא קיבל דקות מתחילת העונה וזה ברור ששחקנים ירצו לשחק כמה שיותר לכן לא נעמוד בדרכו של שחקן בית שמתפתח אצלנו אז החלטנו שהכי נכון עברו בזמן זה זה לשחק כמה שיותר ואום אל פחם קבוצה מסודרת בליגה א׳ לכן זאת תהיה במה מצויינת בשבילו לצבור נסיון ודקות משחק ברמה מספיק גבוהה"

מאחי נצרת להפועל אום אל פחם. קאסום

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות