הנהלת הפועל אכסאל זימנה לשיחות את סמיר עבד אלחי ודור הלוי

מתיחות בין הנהלת אכסאל לאבי סבג שעזב בכעס את מגרש האימונים והודיע באימון הבוקר על סיום תפקידו. התקיימו שיחות עם סמיר עבד אלחי ודור הלוי.

באכסאל לא הסתירו את האכזבה מההפסד לשפרעם ואמש(ראשון) קיימו אימון ראשון מאז המשחק שהתקיים בשישי האחרון. בקבוצה הייתה אכזבה מהיכולת שהציגו כאשר בין היתר נאמר לשחקנים "לא הייתה מספיק לחימה, צריכים לרוץ להילחם על כל כדור" אך סגל השחקנים בראשות המאמן מאמינים שמצבם המקצועי הושפע גם בעקבות הימים בהם סבג לא עמד על הקווים ולא היה לקבוצה סדר אימונים רגיל.

בסיום האימון התקיימה ישיבת הנהלה בנוכחותו של המאמן כאשר בסיומה נצפה סבג יוצא בכעס ממתחם האימונים ומסתמנת מתיחות בין הצדדים שצפויים להיפגש ולשוחח שוב היום באימון. כמו כן התקיימו שיחות בין חברי ההנהלה לבין השחקנים סמיר עבד אלחי ודור הלוי על מצבם האישי ומצב הקבוצה. יש לציין שהשניים מוערכים על ידי סבג ונכון לעכשיו אין לו כוונה לשחררם כמו גם אף שחקן אחר בקבוצה וזאת לאחר שעלו בהקשר הזה שמותיהם של חן ידען וגל אלקנתי.

אם כך, בסיום השיחה שהתקיימה בין סבג להנהלה הודיע סבג על התפטרותו בפעם השנייה ברציפות ומכאן שהשחרורים וההחלטות לגבי הסגל יישקלו מחדש.

מחוזר על ידי טירה. סמיר עבד אלחי

צילום: אחמד עזאיזה

עוד בנוגע לסמיר עבד אלחי, יש לציין שמי שמחזרת אחרי הקשר בימים האחרונים היא קבוצתו האחרונה מ.ס טירה שמעריכה מאוד את השחקן והייתה מאוד רוצה לראות אותו חוזר לסגל שלה.

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות