איימן חלאילה: "מקווים שג'יבה יצטרף כבר בראשון. מחכים למספרים של אזולאי בהמשך העונה"

עוזר מאמן בני סכנין איימן חלאילה התראיין לתכנית השבועית של אתר יאללה ספורט והתייחס ראשית לניצחון על בית"ר ירושלים: "זה משחק רגיש ושיחקנו עם חיסרון של שחקני מפתח כמו פלאח, שמש, ג'אבר עטאא ואנחנו רק עם שני זרים שמשחקים בהרכב, מקווה שנלך ונשתפר ממשחק למשחק"


משחק ראשון שלך במעמד כזה מול בית"ר ירושלים, איך הייתה ההרגשה?

"קודם כל מרגש מאוד לשחק במעמדים כאלה, שחקנים ומאמנים נולדים בשביל רגעים כאלה ועברתי חוויות כאלה בתור שחקן זו חוויה לא נורמלית, אין יותר כיף מלנצח משחקים כאלה"

 

הקהל של סכנין הגיע בכמות גדולה מהרגיל
"ראיתי את החזרה שלו למגרשים ואני אומר לכל הקהל שלנו שאנחנו צריכים אותם גם בהמשך".

איימן חלאילה יחד עם עטאא ג'אבר

צילום: מועדון בני סכנין 

 

מה היה בחדר ההלבשה ובדריכות של השחקנים?

"אני כבר אחרי 9 שנים של אימון ורואה על הפרצופים של השחקנים מי מוכן ומי לא, במיוחד לפני המשחק ראיתי את זה על פיראס ועל שלומי אזולאי, הרגשתי ששלומי חד מאוד. בסופו של דבר זה עוד ניצחון ושלוש נקודות חשובות להמשך הדרך"

 

סוף כל סוף ראיתם את שלומי אזולאי כפי שבניתם עליו כשהחזרתם אותו?
"שלומי אזולאי שחקן מצוין ואנחנו עדיין מחכים לו הוא לא בשיא הכושר. שלומי בן אדם חיובי מאוד ומדהים גם בחדר ההלבשה. אנחנו מחכים למספרים שלו והוא יביא את זה בהמשך הדרך"

 

מה התכניות של הקבוצה בעניין החיזוק?
"עד עכשיו שיחק בחוד שמש, הוא נפצע ונאלצנו לשחק עם שלומי בשפיץ והוא עשה את זה על הצד הטוב ביותר. לא השלמנו את הסגל אנחנו מחכים לעוד זר אחד ועם פתיחת ההעברות בינואר אולי שניים וכמובן מחכים גם למי שפצוע ועם כל אלה יהיה סגל חזק"

בונים עליו. אזולאי

צילום: מועדון בני סכנין 

 

החלוץ הברזילאי ג'יבה צריך להגיע?
"היה דיבור איתו והוא היה צריך כבר להגיע לפני כמה ימים אך הייתה בעיית ויזה. אני מקווה מאוד שזה יסתדר לקראת יום ראשון והוא יצטרף אלינו לאימונים, הוא משחק פליימייקר ויכול להיות גם מתחת לחלוץ".

 

מה מעמדו של לוקאס גאוצ'ו בקבוצה? האם יש אכזבה ממנו וסיכוי שישוחרר בינואר?
"אני תמיד אומר שמי שבוחר את ההרכב זה לא המאמנים אלא השחקנים לפי איך שהם משחקים ומתאמנים כל השבוע. נכון שיש ממנו אכזבה מבחינה מקצועית אבל הוא לא פסול אצלנו, הוא בירידה ונקווה שישחזר את היכולת שלו מהמחנה אימונים ונשתמש בו אבל כרגע פליקס לא בונה עליו להרכב. מקווה שיעשה את השינוי וירוויח את מקומו בהרכב בזכות היכולת שלו".

 

מבחינת הפצועים, מי צפוי לחזור ומתי? 
"סארי פלאח כבר מתאמן באופן סדיר ומקווים שיהיה בסגל השבוע, גם כליבאת מתאמן באופן סדיר ולשמחתנו חוזר לעניינים. שמש חזר להתאמן עדיין התלונן קצת על רגישות אבל נקווה שיעבור בימים הקרובים ועטאא ג'אבר לצערנו יהיה בעוד שבוע החלמה"

עדיין במבחן. גאוצ'ו

צילום: מועדון בני סכנין 

 

מה רמת הכשירות של עלאא אבו סאלח שאף פתח בהרכב במשחק האחרון למרות פציעתו?
"קודם כל מילה טובה לצוות הרפואי שעשו איתו עבודה עילאית, כמעט לא לקחנו אותו בחשבון במשחק נגד בית"ר ולבסוף הוא היה מוכן ואחד הטובים בקבוצה. אם כולם יהיו בריאים יהיה לנו סגל עבה וחזק" 

 

מי שפירגן לחברים הוא מוחמד גאדיר, שחקן שרוצים לראות חזרה בסכנין?
"אני באופן אישי רוצה לראות אותו בסכנין. הסיכוי? 50-50 אבל כל קבוצה שתבורך בשחקן כמו גאדיר תגיד תודה רבה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload