פאיד חסון לאחר התיקו מול אום אל פחם: "היינו יכולים להכריע את המשחק בהתחלה. מוטי מלכה? החלטה מהי

פאיד חסון יצא מרוצה מהנקודה שהשיגה קבוצתו במשחק המרכזי באום אל פחם אך מאוכזב שלא ניצלו יותר הזדמנויות: "היינו יכולים להכריע את המשחק במחצית הראשונה אבל הוצאנו נקודה במגרש ביתי קשה. ההרחקה של מוטי מלכה?החלטה מהירה מדי של השופט".

הפועל כפר כנא איבדה נקודות ראשונות העונה במשחק המרכזי של המחזור בליגה א' מול הפועל אום אל פחם באצטדיון השלום. קבוצתו של פאיד חסון שהסתמנה כהפתעת העונה נכון לפתיחת הליגה והציגה כדורגל נפלא במשחקיה עד כה, גם במשחק הקשה שהיה לה מול אום אל פחם הציגה מחצית ראשונה טובה מאוד אך במחצית השנייה לא הצליחה לשמר את היכולת והשליטה במשחק ובסופו של דבר סיימה בחלוקת נקודות עם אום אל פחם.

מאמן הקבוצה פאיד חסון אמר ליאללה ספורט אחרי המשחק: "אני יוצא מאוכזב. מדובר באחד המשחקים היפים שהיו בליגה א', כל מי שראה את המשחק ראה שתי קבוצות על המגרש. אם הייתם שואלים אותי לפני המשחק אם הייתי קונה תיקו הייתי אומר שכן, אום אל פחם קבוצה טובה עם שחקנים מצוינים. במחצית הראשונה היינו טובים אבל היינו יכולים להבקיע לפחות עוד שער אפילו שניים וגם במחצית השנייה הגענו לכמה הזדמנויות".

מרוצה מקבוצתו. חסון

על הרחקתו של מוטי מלכה: "החלטה מהירה מדי של השופט לתת לו צהוב שני. במשחק צמרת כזה טוב ממשחק מצוין של שני הצדדים אני חושב שהוא מיהר מאוד אבל אנחנו לא כועסים הכל בסדר, הוצאנו נקודה במגרש ביתי טוב עם הרבה קהל. נכון שמוטי שחקן מצוין ואדם טוב, הוא יחסר לנו מאוד במשחק הבא אבל הפועל כפר כנא זו קבוצה ומי שימלא את תפקידו יעשה את זה על הצד הטוב ביותר, אסור לנו להיות בנויים על שחקן אחד. יהיו שינוי טקטי ואני לא אחשוף אותו עכשיו".

על משחק ההגנה של הקבוצה: "מי שראה את הקבוצה יכול להגיד איזה משחק טוב היה, אני מאוכזב מזה שאנחנו מקבלים גולים יותר מדי בקלות אבל הקבוצה מניעה כדור ומגיעה להזדמנויות . אני לא מאוכזב מהבלמים אלא על משחק ההגנה כולו של הקבוצה אך בכל זאת צריך לציין שלא קיבלנו הרבה שערים עד עכשיו"

מוערך מאוד בכר כנא. מלכה

כובש השער השני ומבשל השער הראשון בהפועל כפר כנא אמיר נפאע היה אחד המצטיינים במגרש ואמר בסיום המשחק: "אני גאה בקבוצה ובשחקנים שלנו, הוצאנו נקודה באחד המגרשים הקשים. אני שמח להבקיע משחק שני ברצף ומזה שאני תורם ואפילו גם בישלתי שזה חלק מהתפקיד שלי ואני שמח שאני עושה אותו בצורה טובה. אני מקווה להמשיך ביכולת הזו ולתרום לקבוצה כמה שיותר".

השלישייה של כפר כנא. נפאע(מימין), נאש וחליל

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות