דרמה גדולה בין דבוריה לאכסאל: האורחת הצליחה לכבוש שער שוויון אך סולטאן זועבי ואבי מלכה הפכו את התוצא

דרמה גדולה במשחק המרכזי בין דבוריה למכבי אכסאל בליגה ב': סולטאן זועבי העלה את דבוריה ליתרון והייתם דראושה הצליח להשוות אך אבי מלכה הכריע בתוספת הזמן.

איזו דרמה קיבלנו היום בדבוריה. תקראו למשחק בין מכבי אכסאל לדבוריה איך שרק תרצו, משחק השכנות או דרבי העמקים או בפשטות המשחק המרכזי כי הוא אכן סיפק לנו אירועים כראוי למשחק כזה. המשחק שנערך היום בדבוריה הפגיש את שתי הקבוצות שרוצות לעלות ליגה. כ-500 אוהדי דבוריה צבעו את היציע בצבע האדום ובתזמורת מיוחדת עם תצוגת עידוד נפלאה. מנגד עמדה אכסאל של עיסא נג'ידאת שהגיעה למשחק הזה עם הרבה אנרגיות לאחר שניצחה את כפר קרע בשבוע שעבר.

שחקני דבוריה

צילום: אחמד עזאיזה

מכבי אכסאל שיחקה מצוין לאורך כל המשחק ולא נפלה מהיריבה דבוריה. כמו כן קבוצתו של רפי בוסקילה יכולה להיות מרוצה מהתוצאה, אך לא מהיכולת שלה. קבוצה שרוצה לעלות ליגה חייבת בנוסף לנקודות צריכה להציג יכולת משכנעת על הדשא ואם רבים פקפקו ביכולתו של אבי מלכה ועל כך שהוא המשתכר הגבוה ביותר בליגה ב', התשובה לכך הייתה היום על המגרש כי בימים שהקבוצה לא משחקת הוא הוכיח שיש לו את הערך המוסף שיכול לנצח לה את המשחק.

המחצית הראשונה הייתה מחצית טקטית ושני המאמנים שעמדו כל המשחק על הקווים לא נחו לרגע ומלבד מהזדמנות אחת שהייתה של מכבי אכסאל באחד על אחד של עאהד חבשי מול השוער של דבוריה לא נרשמו הזדמנויות. במחצית השנייה הקצב השתנה והתחלנו לראות כדורגל במיוחד מצדה של מכבי אכסאל, אמנם בדקות שאכסאל הייתה טובה הגיע השער של דבוריה כאשר כדור חופשי של אבי מלכה עבר דרך רגלו של סולטאן זועבי ונכנס לשער.

צמד הכובשים של דבוריה. זועבי ומלכה

צילום: אחמד עזאיזה

אכסאל לא הרימה ידיים והתחילה לתקוף, עיסא נג'ידאת ביצע מספר חילופים כאשר הכניס את מוראד דראשוה וחוסאם מחאגנה למשחק ומיד השער הגיע דרך כדור חופשי של חטיב שהגיע לראושו של הייתם דראושה ומשם נכנס פנימה.

אם חשבתם שזה נגמר כך אז בהחלט לא, דרמה גדולה בדבוריה נרשמה בדקה ה-94' כאשר אבי מלכה בעט עוד כדור חופשי שטוח והשוער של אכסאל לא ראה את הכדור שנכנס פנימה ומיד עם השער נשמעה שריקת הסיום. הרבה לחץ השתחרר אחרי השער של אבי מלכה , והשמחה שהייתה מעידה על כך.

מרוצה מהתוצאה אך המשימה שלו לא פשוטה. בוסקילה(מימין)

צילום: אחמד עזאיזה

*ראו בהמשך ראיון עם אבי מלכה, יושב ראש ההנהלה של דבוריה ומאמן אכסאל.

#דבוריה

כתבות נוספות