אשרף אלעל מונה למנהל המקצועי באום אל פחם ויתפקד לצדו של המאמן אחמד סבע

אשרף אלעל מונה למנהל המקצועי באום אל פחם לצדו של אחמד סבע.

באום אל פחם יצאו מאוכזבים ממשחק ביתי נוסף מול הפועל כפר כנא והחליטו לעשות שינוי במצב הקבוצה. בתום ישיבת הנהלה שהתקיימה הערב הוחלט על מינויו של אשרף אלעל לתפקיד המנהל המקצועי בקבוצה והוא יתפקד לצדו של המאמן אחמד סבע. מזה מספר משחקים שסימן שאלה גדול עמד סביב מעמדו של סבע בקבוצה והיום(שישי) במהלך המשחק אך נשמעו לעברו קריאות מצד הקהל המקומי להתפטר. אם כך, הערב הוחלט באופן סופי שסבע נשאר בקבוצה ומצטרף אליו אשרף אלעל.

עוד בהקשרו של סבע אמר אחמד אבו אלעם חבר הנהלת אום אל פחם ליאללה ספורט: "אחמד סבע נשאר באום אלפחם, אנחנו כמו קיר מאחוריו. הבעיות של אום אל פחם לא קשורות למאמן, כל מה שנאמר באתרים ובתקשורת אינו נכון. הבעיות שלנו הן בהגנה ואנחנו נתחזק בעוד שני שחקנים בחלק ההגנתי ולגבי אחמד סבע נשאר כמאמן הקבוצה ואנחנו תומכים בו, כל עוד אני כאן אחמד נשאר ואני מאחוריו כמו קיר".

יעבוד יחד עם אלעל. סבע

צילום: ודיע ג'בארין

עוד במהלך המשחק בקבוצה הביעו אכזבה רבה מהחלק ההגנתי כאשר טעות של הבלם אמיר כנעאן הובילה לספיגת אחד מהשערים ובאופן כללי הקבוצה סופגת שערים רבים וחוליית ההגנה שלה לא עומדת בציפיות. בהקשר הזה צפויה הקבוצה להתחזק בבלם בכיר כאשר כבר מנהלת משא ומתן עם מספר מועמדים ובימים הקרובים תשלים צירופו של אחד מהם.

#הפועלאוםאלפחם #אחמדסבעמאמן

כתבות נוספות