ממב"ע הגליל והגולן מתכוננת למשחק מול עראבה. וג'די אלקיש: "רוצים להיות בסוף המשחק בצד ה

העולה החדשה לליגה ב' ממב"ע הגליל והגולן מתכוננת למשחק מול עראבה. וג'די אלקיש: "רוצים להיות בסוף המשחק בצד המנצח". הקבוצה תגיע בסגל מלא.

לקבוצתו של וג'די אלקיש מצפה מפגש מעניין מול אחווה עראבה ביום שבת הקרוב במגרש באעבלין. עראבה שנמצאת במקום אחד לפני האחרון עם נקודה אחת במאזנה חייבת ניצחון ראשון העונה ומאידך בני הגליל והגולן רוצים להתרחק ממאבקי התחתית ולחזור עם הנקודות. בהיבט סגל הקבוצה, באסל בריק והשוער קדמאני יעמדו לרשותו של המאמן וג'די אלקיש.

שוחחנו עם וג'די לקראת המשחק וראשית הוא סיפר על הכנות הקבוצה: "לאחר הניצחון בגביע המדינה אני חייב להוריד את השחקנים לקרקע. אנחנו ועראבה הצהרנו על אותה מטרה והיא להישאר בליגה, מה שהופך את המשחק למשחק חשוב וקשה. אנחנו מתכוננים כמו שצריך ולרשותנו סגל מלא ללא פציעות. אני מקווה שבסוף המשחק נהיה בצד המנצח".

מאמין בסגל שלו. אלקיש

בתור מאמן העולה החדשה לליגה ב', איך התרשמת מהליגה עד כה? קשה כי שצפית? "מאוד קשה ורוב הקבוצות התחזקו בצורה משמעותית. אני מקווה שנצליח להשיג את מטרתנו ונישאר בליגה".

אתם חושבים על חיזוק להמשך או שהסגל הקיים ימשיך עד הסוף? "אני חושב שהסגל הקיים יצליח להשאיר את הקבוצה בליגה. ממשחק למשחק יש התקדמות משמעותית ואני וההנהלה סומכים על שחקני הבית וממשיכים איתם. אין לנו ספק שהם לא יאכזבו ויחזירו לנו בגדול".

#בניממבעגולן

כתבות נוספות