השוער מוחמד חמזה חתם בהפועל בני זלפה. הקבוצה תפגוש בשבת את מוליכת הטבלה סנדלה גלבוע

השוער מוחמד חמזה חתם בהפועל בני זלפה. הקבוצה תפגוש בשבת הקרובה את מוליכת הטבלה סנדלה גלבוע.

הפועל בני זלפה, אחת המתמודדות שצפויות להיאבק על עליית ליגה העונה, צירפה לשורותיה את השוער מוחמד חמזה. כזכור, מי שעמד בין הקורות של בני זלפה הוא השוער מועאד עמארה וזאת לאחר שהשוער הראשון של הקבוצה סובל מפציעה ואינו כשיר.

חמזה שמצטרף לשורותיה של זלפה, גדל במחלקת הנוער של בני סכנין ואף היה בסגל הקבוצה הבוגרת במשך ארבע שנים במהלכן רשם גם הופעה בליגת העל. לאחר מכן יצא לשנה בה שיחק בליגה הפלסטינאית וכעת הוא מצטרף לבני זלפה לאחר שפתח את העונה במדי מכבי בני ריינה אך הצדדים סיכמו על פרידה. כמו כן מי שעשה את המעבר ההפוך מבני זלפה לבני ריינה הוא השחקן אחמד דראושה.

חמזה אמר ליאללה ספורט: "רציתי מאוד להצטרף לקבוצה שיש לה מטרות ורוצה להיאבק על עלייה. אני מאחל הצלחה לקבוצה החדשה ולעצמי. אני רוצה להחזיר את השם שלי אחרי שעזבתי את ליגת העל בגלל הלימודים. לזלפה יש הנהלה שמאוד מעריכה ומכבדת את השחקנים ובעזרת השם החלום יתגשם".

חמזה לאחר החתימה

בנושא אחר, הקבוצה תפגוש בשבת הקרובה את מוליכת טבלת ליגה ב' צפון ב' הפועל סנדלה גלבוע אותה מדריך המאמן אדהם זועבי ועד כה שומרת על מאזן נקודות מושלם, זלפה מצדה רשמה עד כה שני ניצחונות(אחד מהם טכני) ותיקו אחד מול פרדיס. מאמן הקבוצה נביל אמארה רוצה חיזוק נוסף לקבוצה במרכז המגרש וינסה יחד עם קבוצתו לייצר ניצחון שלישי רצוף בשבת הקרובה שאולי יעלה אותם מהמקום השלישי בטבלה בו הם נמצאים היום.

יחגגו ניצחון נוסף? שחקני זלפה

צילום: ודיע ג'בארין

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות