מוחמד גאדיר פירגן לחברים מסכנין. תמבי: "אי אפשר להשוות את עכו לדוחא, זה פוגע בנו מאוד"

בני סכנין ניצחה את בית"ר ירושלים בתוצאה 3-2. האקס מוחמד גאדיר פירגן לקבוצתו לשעבר.

קבוצתו של פליקס נעים אירחה את בית"ר ירושלים באצטדיון עכו. כראוי למשחק מול היריבה הירושלמית נצפתה כמות גדולה מהרגיל של קהל צבוע באדום ביציעים. בהיבט ההרכב, פליקס נעים החליט באופן מפתיע לפתוח עם שלושה בלמים כאשר אחד מהם הוא עלאא אבו סאלח על אף שנפצע בימים האחרונים והיה צפוי להיות מחוץ לסגל.

סכנין הצליחה לעלות ליתרון מוקדם כבר בדקה ה-4' משער של החלוץ החדש-ישן שלומי אזולאי. קבוצתו של נעים המשיכה לנסות ולנצל התקפות מתפרצות אך לא הפגינה יכולת טובה, במזל רב לא ספגה ובעיטות מאיימות של בית"ר ירושלים לעבר השער של קנדיל פגשו את המשקוף ועברו בסמוך לקורה.

שחקני סכנין ובית"ר בפתיחת המשחק

בדקה ה-34' נשרק פנדל לטובתה של בית"ר מעבירה שעשה השוער מחמוד קנדיל על איתי שכטר, אך קנדיל טעה וגם תיקן והצליח להדוף את הבעיטה של החלוץ. במחצית השנייה עלתה סכנין חזקה הרבה יותר שהצליחה להכריע את המשחק עם שערים של עלי עותמאן ופיראס מוגרבי שהיה ממצטייני המשחק. יוסי בניון צימק ל3-2 בתוספת הזמן מבעיטה חופשית ותוצאה זו נשמרה עד לסיום. בסכנין חגגו את הניצחון שעות לאחר המשחק.

שחקני הקבוצות במהלך המשחק

המאמן פליקס נעים אמר בסיום המשחק: "התכוננו למשחק, פתחנו אותו ב5-3-2, הבקענו שער מוקדם והחבר'ה נסוגו כאילו 'אנחנו את שלנו עשינו', תוך כדי שיניתי מערך. אני יודע מה אני מחפש וחסר עוד לקבוצה, מחפש את הקשר באמצע שייקח אותי קדימה, אין לנו את השחקן הזה שייתן את היתרון להבדיל כמו פיראס עם המהירות שלו שיודע לתת לך את היתרון בחלק הקדמי".

על מכת הפציעות: "כל הפצועים ייבדקו על ידי הצוות שלנו ושאפו קודם כל לצוות שלנו על מה שעשו עם עלאא. תרגלנו כל השבוע מערך של שלושה בלמים ותודה לצוות המקצועי שהצליח להרים לי את עלאא על הרגליים". כאמור גם במהלך המשחק נפצע הקשר הילאל מוסא דקות ספורות לאחר שנכנס כמחליף ופונה על ידי צוות רפואי לקבל טיפול ובדיקות בביה"ח.

הקשר סגס תמבי אמר בסיום: "היינו צריכים את שלוש הנקודות. אי אפשר להשוות את עכו לדוחא, זה פוגע בנו מאוד ולא רק נגד בית"ר. ההכנה שלנו לא הייתה הכי טובה ומצפים מאיתנו שנהיה טובים. עכשיו אנחנו מתחילים להתאמן טוב עם פליקס וצריכים להיכנס לקצב"

בנוסף לפרגונים והשמחה בקהל, מי ששמח יחד עם הקבוצה הוא האקס מוחמד גאדיר שהעלה לחשבון האינסטגרם שלו פוסט תמיכה אחרי השער הראשון שכבש אזולאי.

הפוסט שהעלה מוחמד גאדיר

כזכור, ביום האחרון של חלון ההעברות החלה הסאגה סביב גאדיר שלבסוף לא צלחה אך ידוע שסכנין עוד לא אמרה את המילה האחרונה בעניין החיזוק וגאדיר הוא אחד השמות החמים שעולה לא פעם בקבוצה ובהקשרו נאמר כי סיכוי גדול שיצטרף כבר בינואר הקרוב. עוד בנושא החיזוק, בקבוצה מנסים לקדם הגעתו של חלוץ זר שהצליח להרשים את הצוות המקצועי מבין כל המועמדים שהיו על הפרק כאשר בכוונתה של סכנין להביאו כבר בשבוע הקרוב להתרשמות.

#בניסכנין

כתבות נוספות