מ.ס טירה הפסידה להפועל ירושלים במשחק הגביע. בן בן שושן חתם

מ.ס טירה הפסידה במסגרת הגביע 3-2 להפועל ירושלים ובקבוצה כבר עובדים על חיזוק. בן בן שושן חתם באופן רשמי. 

מ.ס טירה ניסתה להתאושש ממחזורי הפתיחה של הליגה  באמצעות ניצחון בגביע אך לא הצליחה לעשות זאת ונכנעה 3-2 להפועל ירושלים. על אף שטירה פתחה טוב והייתה הראשונה לעלות ליתרון היא ספגה שלושה שערים. 

כזכור לאחר ההפסד האחרון לעירוני טבריה אמר המאמן מוחמד סמארה: "נביא עוד שלושה שחקני חיזוק לקישור ולהתקפה שיסייעו להבקיע שערים. אם לא יהיה חיזוק אז עוד שבועיים אני עוזב את התפקיד, דרשתי שחקנים. אני רציתי בעבר שמוחמד ג'נדייה ישאר ולא נשאר, שסמיר עבד אלחי יישאר ולא נשאר אז אם הפעם לא אקבל את השחקנים שאני רוצה עד עוד שני משחקים אני לא אשאר".

מוחמד סמארה

צילום: נזיה סולטאן

עוד הוסיף: "ההנהלה יודעת שאני מפיק מים מסלע, שאני השארתי את הקבוצה בליגה בעונה שעברה אבל הייתה טעות גדולה של ההנהלה להתמקח על סכומים קטנים של כסף עם שחקנים שרצינו ואנחנו משלמים על זה את המחיר.

בהמשך להצהרות של סמארה הקבוצה עובדת על חיזוק במספר עמדות כאשר ברגעים אלו החתימה את הקשר בן בן שושן ששוחרר מעירוני טבריה באמצעות סוכניו D&A.  

                החיזוק של טירה. בן בן שושן

בנוסף אליו הקבוצה הביעה עניין בחלוץ תאמר אטרש שהיה אמור לשחק בליגה הרביעית באיטליה אך זה לא צלח מסיבות בירוקרטיות. בתאמר אטרש כזכור התעניינה לאחרונה דבורייה וכאמור יש לו מספר אופציות לקבוצות אליהן יצורף כעת שחזר ארצה. בנוגע אליו תתקבל החלטה בימים הקרובים אך מלבדו יש לקבוצה מועמדים נוספים איתם תנסה לקדם משא ומתן והיא תמשיך להתחזק בהתאם לדרישותיו של המאמן.

מלבד החיזוקים, בסיום המשחק נרשמו מחאות מצד הקהל לכיוון ההנהלה שהם רוצים לראות את השינוי המיוחל בקבוצה. ההנהלה אף פנתה לקהל שהיה בחוץ וביקשה מהם לתת הזמנות שכן עבד טיטי נמצא בחו"ל. 

#מסטירה

כתבות נוספות