סכנין מתכוננת לבית"ר: אזולאי צפוי לפתוח כחלוץ, גם אבו סאלח פצוע

בסכנין מתוסכלים ממכת הפציעות ומתכוננים למשחק מול בית"ר ירושלים: אזולאי צפוי לפתוח, אבו סאלח הצטרף גם הוא לרשימת הפצועים.

מחר(שני) תארח בני סכנין את בית"ר ירושלים למשחק שהמתח בו כפול מכל משחק רגיל ומסיבה שמדובר ביריבה בית"ר ירושלים. סכנין לבטח רוצה לשכוח את מה שקרה במשחק האחרון מול בית"ר ירושלים באצטדיון בעכו בו הפסידה 5-1. בסכנין מתכוננים היטב להתקפה החדה של בית"ר ירושלים שכבשה עד כה את מספר השערים הרב בליגה ובה נמצא האקס ז'אורז'יניו שרשם פתיחת עונה מוצלחת במדי הקבוצה מהבירה. 

מבחינת סגל הקבוצה, הביעו תסכול ממצב הפציעות כאשר גם ככה סכנין לא התחזקה בשחקנים רבים וכזכור לא הצליחה לצרף זר נוסף מה שהופך את הסגל שלה לקצר יותר ומעלה בעיה בעיקר בנושא החילופים כאשר כליבאת עדיין פצוע ומתאמן בצד, שמש לא התאמן, ג'באר עדיין לא החלים מפציעתו, פלאח גם כן לא חזר ומצטרף אליהם עלאא אבו סאלח שלא יהיה כשיר ועדיין לא יודע את חומרת פציעתו. מי שצפוי לפתוח בחלק הקדמי הוא שלומי אזולאי יחד עם זגורי ומוגרבי ומי שעוד עשוי לקבל את המקום באחד עשר הוא הילאל מוסא כאשר בהגנה יפתחו צמד הבלמים גנטוס ופאס. 

ינסה לחזור למסלול הניצחונות מול קבוצה קשה. נעים

פליקס נעים אמר באימון המסכם: "נערכנו גם לקטעים החזקים שלהם וגם לפחות חזקים ואני מקווה שגם ניישם את זה. נכון שהתוצאה במשחק האחרון הייתה לרעתנו אבל הצגנו שם יכולת טובה יותר מהמשחקים הקודמים וחשוב לנו עכשיו המשחק הקרוב. אני לא ממחפש תירוצים בגלל הסגל הקצר, עם מה שיש אנחנו מתמודדים. מכיר את ההיסטוריה עם בית"ר אבל אותי זה לא מעניין". 

בהיבט החיזוק בקבוצה התאכזבו מהמצב בו נמצאים בשלב הזה ולא הצליחו למצוא את החיזוק הזר בעמדה שרצו אך הבהירו שלא יתפשרו על אף הצעה של כל סוכן שמגיעה לפתחם ולא עומדת בקריטריונים. כמו כן גורמים בקבוצה אמרו שמחכים לינואר ושם צפויים להיעשות שינויים רבים בסגל הקבוצה ובעיקר בהיבט הזרים כאשר מי שנמצא במבחן עד ינואר הוא החלוץ לוקאס גאוצ'ו שעד כה בקבוצה לא בונים עליו להרכב הראשון ואם המצב יישאר כפי שהוא היום הוא ישוחרר בחלון ההעברות הקרוב.

הקהל לא שוכח את המשחק האחרון מול בית"ר. יצליחו להשכיח אותו היום?

צילום: מועדון בני סכנין 

בנוגע לעוזר המאמן אלדד שביט שמבוקש לאימון הפועל עפולה בליגה הלאומית, מסתמן שלא תהיה התפתחות לגביו עד לאחר המשחק מול בית"ר ירושלים, אך במידה והקבוצה מהלאומית לא תסגור עם מאמן חדש לקבוצתה עד אז ויופעל לחץ לכיוונו של שביט, העניין יישקל ויעלה שוב על סדר היום. 

#בניסכנין

כתבות נוספות