מוחמד סמארה: "אם בשלושת המחזורים הקרובים לא יהיו חיזוקים לקבוצה אני אתפטר"

מ.ס טירה חשבה שמגרשה הביתי תצליח לעצור את רצף המשחקים הרעים שלה אך זה לא צלח והיא הפסידה 4:0 לעירוני טבריה. סמארה: "הודעתי להנהלה שאם לא יגיע חיזוק אני עוזב".

 

בטירה לא בדיוק יודעים איך להגיב לרצף המשחקים הראשונים של הליגה בהם רשמה 3 הפסדים ותיקו אחד שהפך להפסד טכני, חטפה 9 הרחקות ומאוכזבת מחלק משחקני הרכש שלה. הקהל התחיל ללחוץ ולאחר ההפסד האחרון לעירוני טבריה, גם המאמן מוחמד סמארה התחיל ללחוץ והציב את תנאיו להמשך דרכו. 

 

סמארה אמר ליאללה ספורט: "הייתה לנו מחצית ראשונה מצוינת דווקא במשחק מול טבריה, אם היו מסתכלים עליהם במחצית הראשונה היו אומרים שה מקום אחרון. אבל אז חטפנו גו שטותי ואחריו נגררו השלושה האחרים, שוב קיבלנו כרטיס אדום(עבד מנסור). היינו בסגל חסר מאוד ללא ארבעה שחקנים משמעותיים בקבוצה. נכון שהסגל הקיים שלי גם לא אמור לחטוף תבוסה כזאת וחלק ישלמו פה את המחיר".

הציב תנאים להמשך דרכו. סמארה

צילום: נזיה סולטאן 

"נביא עוד שלושה שחקני חיזוק לקישור ולהתקפה שיסייעו להבקיע שערים. אם לא יהיה חיזוק אז עוד שבועיים אני עוזב את התפקיד, דרשתי שחקנים. אני רציתי בעבר שמוחמד ג'נדייה ישאר ולא נשאר, שסמיר עבד אלחי יישאר ולא נשאר אז אם הפעם לא אקבל את השחקנים שאני רוצה עד עוד שני משחקים אני לא אשאר". 

 

"ההנהלה יודעת שאני מפיק מים מסלע, שאני השארתי את הקבוצה בליגה בעונה שעברה אבל הייתה טעות גדולה של ההנהלה להתמקח על סכומים קטנים של כסף עם שחקנים שרצינו ואנחנו משלמים על זה את המחיר. 

שחקני טירה ועירוני טבריה 

 

על התגובות של אוהדי הקבוצה: "לקהל יש זכות להגיד גם שהמאמן, ההנהלה והשחקנים לא בסדר. מותר לו להגיד מה שבא לו כי הוא בא לראות תוצאות ותצוגות כדורגל ואנחנו לא מספקים את זה בינתיים. נכון שאנחנו ללא נקודות ובמיקום האחרון אבל על זה מסתכלים רק אחרי סיבןב שלם אבל אני לא אחכה לזה אני מחכה רק לעוד שלושה משחקים ואם לא יהיה החיזוק אני נשאר"

 

על רביד גזל: "אני אהיה כנה לא אמרתי את זה אף פעם אבל אני מצפה לגזל יותר, מציפיתי שייה רמה מעל ובינתיים הוא ברמה של השחקנים האחרים, אני מאמין בו שזה ישתנה הוא גם עבר ציעה לפני פתיחת העונה. ואם זה לא יקרה? ההנהלה היא זו שיכולה לעשות צעד, יש פה שיקול כלכלי".

 

לסיום אמר סמארה: "המזל לא לצידנו, אנחנו משלמים על טעויות ואם נמשיך לישות טעויות נמשיך לשלם עליהן".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload