מכבי דליה הפסידה להפועל כפר כנא. אלי מזרחי: "זה לא סוד שיש לנו בעיה בהגנה"

מכבי דליה הפסידה להפועל כפר כנא בתוצאה 2-1. אלי מזרחי: "זה לא סוד שיש לנו בעיה בהגנה, נמצא את הנוסחה הנכונה ונשתפר".

מכבי דליה היא קבוצה מעט הפכפכה מתחילת העונה כאשר כל משחק שלה הוא רווי אירועים ומהפכים. ביום שישי האחרון התארחה מכבי דליה אצל הפועל כפר כנא למשחק מאתגר ולאחר תיקו 3-3 דרמטי שהשיגה מול מגדל העמק.

המשחק נפתח פחות טוב מכיוונה של מכבי דליה ובדקה ה-33' היא ספגה שער ראשון שכבש חלוץ כפר כנא מוטי מלכה. את המחצית השנייה פתחה דליה בצורה טובה יותר ובדקה ה-49' שוב תסריט החזרה מפיגור שב לעינינו ושחקן הקבוצה חסיב אבו רוקון שבמשחק האחרון החזיר את דליה מפיגור פעמיים רצופות, עשה זאת שוב וכבש שער שוויון אך הוא נשמר דקות בודדות בלבד ובדקה ה-56' מוטי מלכה כבש שער ניצחון לטובתה של כפר כנא.

שחקני מכבי דליה מול שחקני כפר כנא

מאמן הקבוצה אלי מזרחי אמר בסיום: "הפסד מאכזב במיוחד בחצי השני שיחקנו הרבה יותר טוב נכנסנו בלחץ ועובדה שהשווינו תוך שש דקות ל 1-1 מוכיחה את זה. אמנם לאחר מכן קיבלנו גול מטעות שלנו אבל זה הכדורגל אין מה לעשות".

על העובדה שקבוצתו משחק לאחר משחק נאלצת לחזור מפיגור: "זה לא סוד שיש לנו בעיה בהגנה, אני כל הזמן עושה רוטציה בין שלושת הבלמים אבל אנחנו נמצא את הנוסחה הנכונה, הכל בסדר זו רק תחילת עונה".

מזרחי(מימין) יחד עם היו"ר סאלח נסראלדין

על סגל הקבוצה וההתמודדויות הצפויות לו בהמשך: "אין לי ספק שזה סגל מתאים לרוץ בהמשך העונה, גם שגיא סבג חוזר השבוע מפציעה ויש פה סגל טוב. אנחנו נמצא את הנוסחה הטובה ביותר בשבילו ונרוץ איתה. יש לנו שני משחקים בקרוב את טבריה בגביע ואחר כך בית שאן בבית שהם קבוצה טובה, אבל אנחנו עובדים קשה ומאמינים שיהיה בסדר"

על שחרורו של אימן אבו סאלח שעבר להפועל דליה בליגה ב': "מה שיש בינו לבין ההנהלה זה שלהם אני לא נכנס לזה. חבל לי שהוא עזב הוא שחקן טוב אבל ממשיכים הלאה. אף שחקן בסגל שלנו לא מאוכזב".

עוד בנוגע לסגל, הקבוצה מחפשת חיזוק נוסף כאשר בחלק הקדמי הביעו שביעות רצון מהשחקנים והחמיאו לחסיב אבו רוקון וענאן נסראלדין שמשחקים יחד בצורה מצוינת. בנוגע לשאר התפקידים בקבוצה, היא מנהלת משא ומתן עם קשר אחורי וצפויה עוד להתחזק בקרוב.

#מכבידליה

כתבות נוספות