ליגה ב': הישאם זועבי רשם ניצחון עם כפר כנא, בועיינה וצעירי טמרה נפרדו בתיקו

סיכום ליגה ב' צפון א' מחזור 3: הישאם זועבי רשם ניצחון עם כפר כנא, בועיינה וצעירי טמרה נפרדו בתיקו.

הפועל כאוכב - אחי עכו הפועל כאוכב פתחה את הליגה ברגל ימין. קבוצתו של סאלח נמארנה רשמה אתמול ניצחון שלישי רצוף על אחי עכו בתוצאה 2-0 משערים של מוחמד זידאן ומוחמד אבו ריא ובכך היא שומרת על מאזן מושלם של תשע נקודות במקום הראשון.

איחוד בני מגד אלכרום – צעירי כפר כנא

צעירי כפר כפר כנא פתחה את הליגה בהפסד והתאוששה בשבוע שעבר עם ניצחון אחווה כפר מנדא. השבוע צעירי כפר כנא יצאה למשחק חוץ קשה נגד איחוד בני מג'ד אלכרום שהיא גם זו שעלתה ליתרון מוקדם כבר בדקה ה-22' משער של אדהם גדבאן, אולם לפני הירידה למחצית בדקה ה-43' עודאי דראושה איזן מהנקודה הלבנה. במחצית השנייה הצליחה כפר כנא להפוך את התוצאה , בדקה ה-79' מחמוד גבר כבש את השני והרכש דימטרי אוסטציי נעל את המשחק עם שער שלישי בדקה ה-94'.

כפר כנא סובלת עד ככה מספיגת שערים כאשר כבר במחזור השלישי ספגה ארבעה שערים. בהנהלה סיפרו שהם מאד מאוכזבים ממשחק ההגנה ולקבוצה שרוצה לעלות ליגה לטענתם אסור לספוג. בכפר כנא לא פוסלים את האפשרות להתחזק בעוד בלם.

רוצה להיות בראש הטבלה. הישאם זועבי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

הפועל בעיינה - מועדון כדורגל צעירי טמרה

עוד משחק מעניין היה לנו אתמול כאשר הפועל בועיינה של רומן זולו שפתחה את העונה עם ניצחון מרשים על צעירי כפר כנא, סיימה אתמול בתיקו עם צעירי טמרה. כבשו לטמרה רוברט ארחיל ולבועיינה מידן שטרינברג. מאידך צעירי טמרה שפיטרה את המאמן ניסים אדרי ורוצה לעלות ליגה, לא יכולה להרשות לעצמה לאבד נקודות כבר בתחילת העונה. הקבוצה עם ארבע נקודות מתוך תשע אפשריות לאחר התיקו אתמול, לא מן הנמנע שההנהלה של צעירי טמרה תתכנס שוב ותחזק את הקבוצה במאמן בכיר.

מועדון ספורט בני "ממבע " הגולן והגליל – מועדון ספורט גוליס

ברוכים הבאים לליגה ב'. העולה החדשה לליגה ב בני הגליל והגולן רשמה אתמול ניצחון ראשון בליגה לאחר שניצחה את מועדון ספורט ג'וליס בתוצאה 2-0. כבשו לממב"ע: איהם זהוה ונאגי אבו גבל.

בשאר המשחקים שהתקיימו באותו המחזור נפרדו הפועל איחוד בני סמיע ומועדון כדורגל אחווה עראבה בתיקו 1 -1, כבש לסמיע איהאב מסאלחה ולעראבה עיסא נסאר. בית"ר נהריה ועירוני כאבול גם כן נפרדו בתיקו 1-1. לכאבול כבש מוחמד חגיר ולנהריה עמראן בריק. מכבי סקציה מעלות תרשיחא הפסידה 3-1 למכבי בני נחף. כבשו לנחף: אחמד חוסין , תאאר סנעאללה ואחמד חוסיין ולמעלות תרשיחאא לאון אלחרר.


כתבות נוספות