ליגה ב': במשחק המרכזי מכבי אכסאל ניצחה את כפר קרע, גם זלפה ודבוריה חגגו ניצחונות

סיכום ליגה ב' צפון ב' מחזור 3: במשחק המרכזי מכבי אכסאל ניצחה את כפר קרע, גם זלפה ודבוריה חגגו ניצחונות.

מכבי אכסאל - כפר קרע

המשחק המרכזי של המחזור. מכבי אחי אכסאל ניצחה את כפר קרע בקרב של שתי המתמודדות על העליה. כפר קרע, שניצחה בשבוע שעבר את דבוריה, רצתה להמשיךבצורה חיובית את המסע שלה שהתחיל דווקא עם היריבות הקשות של הליגה והן ערערה ודבוריה וכעת קיבלה את מכבי אכסאל. מאידך, בצד של אכסאל עברו היום משוכה קשה כאשר קבוצתו של עיסא נגידאת נשארה במאזן מושלם בתום שלושה מחזורים והניצחון על כפר קרע יכול לומר הרבה על האופי של הקבוצה שנמצאת במקום הראשון עם מאזן מושלם ו- 14 שערי זכות.

שלט במחצית הראשונה אך לא הכריע את המשחק. חנא פרהוד

צילום: אחמד עזאיזה

במחצית הראשונה כפר קרע הייתה הטובה והדומיננטית יותר ואף עלתה לשער יתרון שכבש ויאם מחאגנה. קבוצתו של חנא פרהוד אף הייתה יכולה להכפיל את התוצאה לפני הירידה למחצית אך לא הצליחה לעשות זאת. במהלך המחצית היה כעס בחדר ההלבשה אכסאל כאשר המאמן עיסא נגידאת שטף את שחקניו שעלו למחצית השנייה ברוח אחרת. קבוצתו הצליחה חזרה מפיגור ולנצח בזכות שני שחקני הרכש שלה עבודי דראושה וראדי חמאיסי.

שמחה רבה הייתה אחרי הניצחון והמאמן עיסא נגידאת אמר בסיום: "משחק קשה וקרב קשה. בחצי הראשון היינו לא טובים, אך במחצית שטפתי את השחקנים עשיתי קצת שינויים ובחצי השני עלינו וטרפנו אותם".

הפועל בני זלפה - צעירי טורעאן קבוצתו של נביל אמארה חיפשה ניצחון נוסף לאחר שבשבוע שעבר בוטל משחקה מול מכבי נג'ידאת והיא קיבלה בעקבותיו ניצחון נטכני. המשחק נפתח ביתרון של זלפה כאשר בחמש הדקות הראשונות היא לחצה על שער היריבה טורעאן והייתה קרובה מאוד לכיבוש. הניסיונות של זלפה המשיכו לאורך המחצית הראשונה אך השוער של טורעאן הצליח מנגד לשמור על רשת נקייה עד הדקה ה-43' בה חלוצה של זלפה חמאדה מחאג'נה בנגיחה ישירות לתוך השער העלה את קבוצתו ליתרון 1-0.

שחקני זלפה

צילום: ודיע ג'בארין

המחצית השנייה הייתה דומה לראשונה כאשר זלפה המשיכה ללחוץ ומנגד השוער של טורעאן המשיך להציל את קבוצתו מספיגת שער נוסף, בדקה ה-50' נפצע השוער גיועד עדאוי והמשחק הופסק לכ-8 דקות. בהמשך המחצית החלוץ מייזר זועבי איים רבות על השער אך לא הצליח לכבוש עד הדקות האחרונות של המשחק בהן קיבל כדור בחצי המגרש, עבר שחקן אחרי שחקן וכבש שער נפלא שקבע את תוצאת המשחק 2-0 לזלפה.

במשחקים נוספים שהתקיימו במחוז: בני פרדיס הפסידה 2-1 למכבי נג'ידאת שהגיעה עם מאיר ארמה על הקווים על אף ששקל לעזוב את הקבוצה, כבש לפרדיס יוסי ז'נה ולנג'ידאת נסים נג'ידאת ואדם נג'ידאת. דבוריה ניצחה 2-0 את ערערה משערים של סולטאן זועבי ואבי מלכה, אלנהדה נצרת ניצחה את העולה החדשה בית"ר פרדס חנה 3-0 משערים של מוחמד עואד, מוחמד טאהא ומוחמד לאשין, סנדלה גלבוע שוב ניצחה 1-0 את הפועל טירת כרמל.

ניסה ולבסוף הצליח לכבוש. מייזר זועבי

צילום: ודיע ג'בארין


כתבות נוספות