המשחק המרכזי: בני סכנין מתכוננת לבית"ר ירושלים

בני סכנין מתכוננת למשחק המרכזי מול בית"ר ירושלים. עלאא אבו סאלח חזר להתאמן, עטאא ג'אבר עדיין לא כשיר. 

 

בני סכנין שוררת תחושת אכזבה. הקבוצה של פליקס נעים קיבלה קשה את ההפסד בשבוע האחרון למכבי פתח תקווה ובכך סכנין רושמת משחק שלישי ללא ניצחון ולא הבקיעה אף לא שער אחד כבר במשך שלושה משחקים רצופים. סכנין מתכוננת השבוע למשחק הקשה, החם והמסקרן כאשר ביום שני הקרוב היא תפגוש את היריבה בית"ר ירושלים בה נמצא שחקנה לשעבר של סכנין ז'אורז'יניו, מנגד במדי סכנין יהיה אקס בית"ר ירושלים ישראל זגורי. למשחק הזה יש טעם מיוחד ובסכנין יש דריכות רבה לקראתו כאשר יודעים שהפסד לבית"ר יכול לגרור אחריו הרבה רעש בתוך המערכת. 


הקהל של סכנין מייחס גם הוא חשיבות רבה למפגש נגד הירושלמים כאשר בקרתם חשש גדול שהפסד נוסף יכול לסבך את הקבוצה וליצור כדור שלג. לאחר ההפסד האחרון נשמעה הרבה ביקורת כלפי הקבוצה והמאמן פליקס נעים לא היה מרוצה מההכנה שעשתה הקבוצה בתקופת הקיץ. כמו כן למאמן יש הרבה עבודה בכדי לשפר את מצב הקבוצה. 

חזר להרכב במשחק האחרון. זגורי

צילום: מועדון בני סכנין 

 

בנוגע לסגל הקבוצה, ג'אבר עטאא עבר בדיקה לפני כמה ימים והשחקן שסובל מדלקת בברך יקבל מנוחה ויתחיל בטיפול כך שלא צפוי לשחק במשחק הקרוב. עלאא אבו סאלח חזר להתאמן צפוי להיות כשיר למשחק נגד בית"ר ירושלים ועידן שמש שהיה חשש להיעדרותו לאחר המשחק האחרון עבר בדיקות במהלך השבוע ועדיין לא הוחלט אם ישותף במשחק או לא. כמו כן מוחמד כליבאת נעדה לתקופה ארוכה. עוד בנוגע לסגל, סכנין מחכה בקוצר רוח לפתיחת חלון ההעברות בינואר כאשר הקבוצה מחפשת חלוץ ושחקן פליימייקר. גורמים המועדון סיפרו שהם בטוחים שמוחמד גדיר יצטרף בחודש ינואר לקבוצה ומקורבים לשחקן אישרו זאת שהוא צפוי לעשות את דרכו חזרה למועדון. 


עוד בנוגע לחיזוק, הצוות המקצועי ממשיך לחפש שחקן זר כאשר הרבה שמות מוצעים לקבוצה אולם בסכנין מדגישים שיחתימו שחקן מספיק מתאים ואיכותי שיכול לתרום למשחק הקבוצתי. בקבוצה קיימת אכזבה ממספר שחקנים ולא מן הנמנע ששנים או שלושה שחקנים ישוחררו בינואר כאשר אחד השחקנים שמאכזבים עד ככה הוא הברזילאי לוקס גאוצ'ו שרוב הסיכויים ישוחרר.  

יחגגו שוב? שחקני בני סכנין

צילום: מועדון בני סכנין 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload