דבורייה ניצחה את ערערה 2-0. צפויה להתחזק בחלק הקדמי

דבורייה ניצחה 2-0 את ערערה משערים של סולטאן זועבי ואבי מלכה. הייתם מחאג'נה ותאמר אטרש בתכניות לחיזוק החלק הקדמי.

לאחר שפתחה את משחקה הראשון בליגה בהפסד לכפר קרע, ניצחה אמש(רביעי) דבוריה את ערערה בתוצאה 2-0. המשחק בין הקבוצות נפתח בצורה שקולה כאשר בדבוריה ידעו מראש שהם עומדים לפגוש יריבה עיקשת שעד כה אמנם לא צברה הרבה נקודות אך הקשתה על כל קבוצה איתה היא התמודדה והיא אכן הקשתה על קבוצתו של רפי בוסקילה והמחצית הראשונה בין השתיים הסתיימה ללא שערים.

מי שלא שותף במהלך המחצית הראשונה הוא סולטאן זועבי שנענש על סירובו להתחלף במשחק האחרון אך סולטאן שכזכור כבר את שער הבכורה של הקבוצה בניצחון הראשון שלה על רמות מנשה, עשה זאת שוב גם הפעם ובמחצית השנייה בה נכנס הקבוצה הצליחה לממש מצבי הבקעה ובדקה ה-80' הוא כבש את השער הראשון. המשחק לא הסתיים כך ובדקה ה-90' דבורייה הכפילה את היתרון משער של החלוץ אבי מלכה.

צמד הכובשים

צילום: אחמד עזאיזה

בקבוצה אמרו לאחר המשחק: "ערערה קבוצה טובה, היה משחק שקול בינינו. ידענו שזה משחק גורלי והיה חשש עם העניין של סולטאן שבהתחלה באמת הוא לא פתח כי זו הייתה ההחלטה של רפי והוא מקבל ההחלטות היחיד לגבי הסגל וההרכבים אז כשיהודה ז'אנו ואורן עידו שיחקו במקום הזה הקבוצה היתה פחות טובה. במחצית השנייה זה כבר היה נראה אחרת וגם השתלם לנו בשערים". עוד בקבוצה הביעו שביעות רצון מהדרך שבה רפי בוסקילה מנהל את סגל השחקנים שלו שהציפיות ממנו רבות ויש חשיבות גדולה לכל תוצאה שישיג.

שחקני דבוריה וערערה

צילום: אחמד עזאיזה

בנוסף, הקבוצה עדיין מחפשת חיזוק בחלק הקדמי והיום צפויה הנהלת הקבוצה להיפגש עם החלוץ תאמר אטרש שהיה אמור לשחק בליגה הרביעית באיטליה אך עניינים בירוקרטיים כרגע מונעים הצטרפותו והוא צפוי למצוא קבוצה בארץ, הקבוצה החלה במשא ומתן עמו ובכוונת לסגור את הצטרפותו עוד היום. בנוסף אליו, הקבוצה מעוניינת בחלוץ הייתם מחאג'נה שאיבד את מקומו בהרכב הפועל אום אל פחם.

בדרך לדבוריה? הייתם מחאג'נה

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

צפו בשחקני דבוריה חוגגים את הניצחון

#דבוריה

כתבות נוספות