מחמוד עבאס לאחר שער הבכורה בליגה: "היה לנו חשוב להתקרב לצמרת, הקבוצה צריכה עוד חיזוק"

הפועל אום אל פחם רשמה ניצחון יקר אמש(שלישי) מול מגדל העמק ולא רק בגלל שלוש הנקודות שהשיגה אלא גם בעקבות העובדה שהגיע לאחר לחץ שנוצר במועדון לאחר התיקו המאופס מול אסי גלבוע.

מי שהצטיין במשחק והוכיח שהגעתו לקבוצה הייתה הכרחית ושוברת שוויון הוא מחמוד עבאס שעל אף יכולת הקבוצה שלא באה לידי ביטוי בצורה טובה במשחקים הראשונים של הליגה, דווקא מצדו ניתן היה לראות יכולת יציבה שמשדרגת בצורה משמעותית את הסגל שלה. כאמור עבאס כבש את השער הראשון במשחק ופתח במהלך שהוביל לכיבוש השני על ידי מוחמד שאקר.

הרכש הנוצץ של אום אל פחם. עבאס

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

מחמוד עבאס אמר על שער הבכורה שלו בליגה: "הרגשה נחמדה, גם אחרי ניצחון. היה לנו חשוב לחזור למסלול הניצחונות . אמנם היה לנו קשה אבל ידענו שאנחנו חייבים לנצח כדי להתקרב לצמרת. אנחנו גם חייבים עוד חיזוק וההנהלה יודעת ועובדת על זה, אני מקווה שעד משחק הגביע ביום שני אנחנו נתחזק בעוד שלושה שחקנים".

המאמן אחמד סבע אמר בסיום: "מגרש קשה לבוא לשחק בו התנאים קשים פה, המטרה שלנו הייתה ברורה לבוא ולנצח את המשחק ואני שמח שעשינו את זה וזה משחק שלישי שאנחנו שומרים על שער נקי ושהיום גם כבשנו שזה משהו שהיה חסר לנו. הפתענו ואני מקווה שנמשיך להפתיע יש פה חבר'ה טובים שרוצים לעבוד אבל גם צריכים לדעת שיש קבוצה של חבר'ה צעירים שרובם שיחקו עונה שעברה בליגה ב' וזה שונה. אנחנו קבוצה שרוצה להישאר ולייצג את העיר בצורה הכי טובה, כמובן להגיע למעלה כמה שיותר אבל לא על חשבון אף שחקן".

#מחמודעבאס #הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות