הפועל רובי שפירא הביסה את אכסאל. אבי סבג התפטר בסיום המשחק

משחק עונה בליגה א' צפון: הפועל רובי שפירא הביסה את אכסאל 4-1. אבי סבג התפטר בסיום, מומו ניסטל קיבל פנייה.

 

כפי שמצופה ממשחק בין שתי קבוצות ששואפות לעלות ליגה, קיבלנו משחק מסקרן ומלא אירועים. משריקת הפתיחה מי ששלטה במשחק הייתה הפועל רובי שפירא שהציגה משחק מצוין, איימה מהדקות הראשונות על השער של אכסאל וכבר בדקה ה-12' עלתה ליתרון. עאהד עזאם שרשם משחק נפלא שלח בעיטה חופשית מרשימה שהגיעה ישירות לשער של אוהד דוד ואמנם נהדפה על ידו אבל אמרי קובלסקי היה במקום בכדי להכניס את הכדור החוזר פנימה. 

 

עם פתיחת המחצית השנייה החל רצף האירועים במשחק כאשר בדקה ה-50' אכסאל ספגה את הכרטיס האדום הראשון וסמיר עבד אלחי הורחק. עשר דקות לאחר מכן אכסאל חטפה מכה נוספת כאשר גדי מלסה הכפיל את היתרון אך זו לא הייתה המכה האחרונה. בדקה ה-64' היא אמנם הצליחה לצמק את התוצאה על אף שהיתרון על המגרש והשליטה בו הייתה ברורה והיא של המארחת, עומר בוארון בשער נפלא צימק את התוצאה אך דקה אחת לאחר מכן הגיעה המכה הנוספת כאשר מוחמד אזברגה שנכנס כמחליף ספג כרטיס אדום והורחק גם הוא. 

 עומר בוארון

צילום: ודיע ג'בארין

 

מאותו הרגע המשחק מבחינתה של אכסאל כבר היה אבוד לחלוטין כאשר היא שיחקה עם תשעה שחקנים בלבד ובדקות אלו אלון בוזורגי(67') ואיימן עלי(89') השלימו את המשימה של קבוצתם וקבעו את תוצאת המשחק 4-1. אכסאל ספגה הפסד ראשון מאכזב והציגה יכולת חלשה מאוד ולעומתה הפועל רובי שפירא הציגה יכולת מצוינת. 

 

האירוע הגדול במשחק מלבד ההפסד המאכזב היה התפטרותו של סבג ואי שיתופו של מוסא טראבין שהוביל למקרה על הספסל בינו לבין הנהלת הקבוצה במהלך המשחק. כאמור טראבין הוחלף במשחק האחרון מול הפועל ירושלים ועשה עבירת משמעת עם החלפתו כך שהוחלט לא לשתפו במשחק מול הפועל רובי שפירא. אבי סבג אמר לאחר התפטרותו: "זה התחיל במחצית כשהיו צעקות בחדר ההלבשה ואני לא הסכמתי שאף אחד ידבר עם השחקנים, לאחר מכן שכהובילו עלינו 2-1 אחד מחברי ההנהלה שהיה על הספסל אמר למוסא לקום ולהיכנס. אמרתי לו שכל עוד אני פה הוא לא ייכנס ומוסא היה באמצע הויכוח מסכן הוא לא אשם. השחקנים שהיו על הספסל היו בהלם מהצורה שבה אתו חבר הנהלה תקף אותי במהלך הויכוח הזה וזה לא יעבור לסדר היום". 

מוסא טראבין

צילום: ודיע ג'בארין 

 

 

באכסאל אמרו אמש בתגובה: "מוסא בא לספסל ואבי צעק עליו, חבר ההנהלה ניסה רק להגן על מוסא. לא הופענו אתמול למשחק, לא הכנו את עצמנו טוב והמשחק לא התפתח טוב אבל זה הכדורגל, נרים את הראש נסתכל קדימה. אם אבי ירצה להמשיך נקבל אותו בברכה ואם לא יהיה מאמן אחר יש הרבה מאמנים שהוצעו לאכסאל בשעות האחרונות, כל מאמן רוצה להגיע לפה". 

 

שחקני הקבוצה חוששים מהחלטת סבג לעזוב את הקבוצה שכן הם נמצאים בפתיחת העונה ולאחר שהקבוצה כבר התחברה וכעת לא ברור להם איך הקבוצה תתמודד מבחינה מקצועית עם החלפת מאמן. השחקנים ביניהם ערכו כינוס ובכוונתם לנסות ולדבר עם סבג על מנת לשכנעו לחזור לקבוצה על אף שהם מודעים לפרטי המקרה ולסיכוי הקלוש שזה יקרה. כאמור אם סבג לא יסכים לחזור לאחר הנסיונות מועמד בולט בו התעניינה הקבוצה להחליפו הוא מומו ניסטל שעלה ליגה בעונה האחרונה עם הפועל חדרה ואף קיבל התעניינות מקבוצות נוספות בליגה בימים האחרונים. 

 

עוד במהלך המשחק נרשמו כמה אירועים מחוץ לתחום המקצועי כאשר בסיום המשחק נרשמו מהומות בין שני הקהלים ביציעים ואף עירבו בהם כוחות אבטחה על מנת להפריד בין הצדדים.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload