הפועל כפר כנא מוליכת טבלת ליגה א' צפון עם מאזן נקודות מושלם: "מגיע לנו להיות בצמרת"

הפועל כפר כנא במקום הראשון של ליגה א' עם מאזן נקודות מושלם מפתיחת העונה. פאיד חסון: "מגיע לנו להיות בצמרת אבל מנמיכים ציפיות להמשך, צפויה לנו סדרת משחקים מול קבוצות שרצות לעלייה אבל נעשה חיים קשים לכולן".

הפועל כפר כנא מוליכת טבלת ליגה א' צפון בזכות שלושת הניצחונות המרשימים שעשתה מתחילת העונה וברביעי האחרון התבשרה גם שקיבלה ניצחון טכני על הפועל באקה אל גרבייה בעקבות המשחק שבוטל בין השתיים לאור אי אישור המגרש בבאקה שעה לפני פתיחתו. בשישי האחרון שיחקה הפועל כפר כנא מול מכבי דליה ושוב הציגה משחק כדורגל טוב עם התקפה שיודעת לכבוש ומספרים יפים כאשר חלוצה של כפר כנא מוטי מלכה מוליך את טבלת כובשי השערים של הליגה עם שישה שערים מפתיחת העונה.

המאמן פאיד חסון אמר בסיום המשחק: "עשינו ניצחון טוב, היה לנו משחק קשה מאוד נגד קבוצה שבאה ומההתחלה חיכתה לטעויות שלנו כדי לצאת למתפרצות וסגרה את האמצע טוב. לקחנו שלוש נקודות מאוד יקרות ואנחנו צריכים להמשיך כל קבוצה לגופו. מגיע לשחקנים הרבה קרדיט על המאמץ וראינו כאן גולים יפים. אנחנו צריכים לעבוד יותר על קבלת הגולים לפעמים אנחנו מקבלים גולים שטותיים".

פאיד חסון

על המיקום בצמרת הטבלה: "מלכתחילה כיוונו לחלק העליון ולצמרת לא סתם זה הגיע והבאנו שחקנים שיכולים להתאים למטרה הזו, אנחנו נמצאים שם כי מגיע לנו אנחנו משחקים כדורגל טוב אבל זה לא מספיק אנחנו צריכים לעבוד עוד ולהגיע מוכנים לכל משחק כי יודעים שהליגה לא קלה. אני לא לוקח את ההישג לשחקנים ואני מקווה שנמשיך כך ונהיה בצמרת כי מגיע לנו להיות שם, מי שרואה את המשחקים שלנו יודע את זה".

לאור התוצאות, השאיפות של הקבוצות יכולות לגדול? "כל מי שעוסק בכדורגל יודע שאם נישאר במקום הראשון השאיפות יהיו בהתאם אבל כרגע דבקים במטרה שהצבנו לעצמנו. אם נהיה במקום ראשון אף אחד לא יגיד לא, כולנו רוצים את זה אבל צריכים להנמיך ציפיות, אנחנו רוצים להילחם על הפלייאוף העליון ועוד מעט יש לנו סדרת משחקים מול הקבוצות שרצות לעלייה. כמובן שנעשה חיים קשים לכולן".

שחקני הפועל כפר כנא

חדר ההלבשה של הקבוצה נראה מגובש, העזיבה של מספר שחקנים ביניהם שלום עקיבא תשפיע עליו?

"אנחנו קבוצה קשה כמו כל קבוצה שאימנתי והתלכיד שלנו הוא חשוב מאוד, יש לנו קבוצה עם פוטנציאל מקצועי מצוין אבל לא פחות חשוב לנו המצב החברתי. עזיבה של שלום לא השפיעה, שני הצדדים רצו את זה. אנחנו אוהבים בכפר כנא שישחק פה מי שאוהב להיות פה"

על הצטרפותו של עבדאללה חולי שפורסמה לראשונה באתר יאללה ספורט אמר: "עבדאללה ייכנס בהמשך לכושר טוב ויחד עם כל מי שנמצא בקבוצה הם יצליחו יחד. אנחנו לא בונים על שחקן אחד, אנחנו רוצים שכולם ימשיכו ביכולת טובה אם זה מוטי מלכה(מלך השערים של הליגה נכון להיום) שימשיך בתקופה הטובה שלו וגם כל השאר, שנמשיך ליהנות מהמשחק".

נשאר בקבוצה על אף ששקל לעזוב. דרג'אם סביח

בנושא אחר, הקבוצה תארח בשני את הפועל בית שאן למשחק הגביע. כזכור, המפגש האחרון בין השתיים במסגרת הליגה

הסתיים בניצחון לכפר כנא ולבטח הפועל בית שאן תקשה על קבוצתו של חסון ותנסה לרשום ניצחון במגרש בכפר כנא.

#הפועלכפרכנא #פאידחסון

כתבות נוספות