אחי נצרת הראשונה שניצחה את הפועל תל אביב, הקבוצה רשמה ארבעה משחקים ללא ספיגה

 

אחי נצרת לא עוצרת. היורדת הטריה לליגה הלאומית נכנעה היום לאחי נצרת שניצחה אותה בתוצאה 2-0. נצרת שהשיגה הערב ניצחון חמישי רצוף , יכולה לחגוג ולסמן עוד וי לקראת המחזור הבא. 

 

שתי הקבוצות שסימנו מטרה בתחילת העונה נפגשו הערב למשחק עונה ראשון העונה ובנצרת לא התרגשו מהמעמד ומההצהרות והצליחו בזכות יכולת פנטסטית לקחת את הנקודות מהפועל ת"א שעד למפגש זה ניצחה את כל משחקי הליגה שלה. חסן אבו זייד ומיקל סייטון ערכו את ההופעה שלהם נגד האקסית.


המשחק נפתח לעיני מאות האוהדים שהגיעו לתמוך באחי נצרת כאשר אחי גם לא חיכתה זמן רב עד לניסיונות הראשונים שלה שאיימו על השער של ינקו. כבר בדקה ה-10' אחי נצרת עלתה ל-0:1 כאשר אקס האדומים נאאל חוטבא פרץ לרחבה עם דאבל פס נהדר, הוכשל על ידי ברונו סוארס והשופט דניאל בר נתן הצביע על הנקודה הלבנה. חסן אבו זייד, אקס הפועל נוסף, בעט כדור חד למרכז והכניע את השוער ינקו.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק 

 

בדקה ה-35' אחי נצרת עלתה ל-0:2 ובמהלך כיבוש השער נרשמה טעות קשה של אריק ינקו כאשר השוער יצא לכדור גובה, אך אגרף אותו ישר על גופו של מוראד אבו ענזה שגלגל אותו פנימה. בנצרת יכולים להיות מרוצים גם מהחלק ההגנתי כאשר הקבוצה רושמת עד כה משחק רביעי רצוף ללא ספיגה.
 
המחצית הראשונה הייתה מצוינת עבור אחי נצרת שהובשכבר הובילה בה 2-0. שלושה שחקנים שבלטו מאוד בחצי המשחק הראשון הם אמג'ד סולימאן וחסן אבו זייד שהשתלטו על אמצע המגרש ונאאל חוטאבא המגן הימני שעשה עבודת הגנה מצוינת.


המחצית השנייה נפתחה בלחץ על השער של אחי נצרת איך היא שמרה על היתרון. עוד במהלך המחצית נרשמה הצלה קריטית של עמוס שמנע מהאדומים לצמק את התוצאה.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק 


מיד עם סיום המשחק הייתה מהומה מחוץ לאצטדיון בין אוהדי הפועל תל אביב לאוהדי אחי נצרת, אוהדי נצרת סיפרו על עשרות אוהדי הפועל תל אביב שתקפו אותם והמשטרה אף עצרה כמה מהם. חלק מאוהדי נצרת נפצעו ולכמה רכבים נגרם נזק.

 

מוחמד יזבק אחד האוהדים שנכח באירוע סיפר לאתר יאללה ספורט: "אחרי ניצחון מתוק על קבוצה גדולה מגיע לנו לחגוג ולשמוח. היינו כ-200 אוהדים בחניון שרנו וחגגנו פתאום רצו לכיוון שלנו כמעט 1000 אוהד של הפועל תל אביב עם אבנים ביד ובקבוקי זכוכית. היו נפגעים מאוהדי אחי, היה נזקים בהרבה רכבים והיה כמעט 10 שוטרים במקום שלא הצליחו לעשות כלום. אם זה היה הפוך אני בטוח שהיינו רואים שוטרים מגינים על אוהדי הפועל, במקרה שלנו השוטרים שהיו באירוע אפילו לא הזמינו אמבולנס לפצועים". 

 

*הסרטונים המלאים מהאירוע נמצאים בדף הפייסבוק של אתר יאללה ספורט 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload