מוחמד סמארה: "טבריה לא ניצחה אותנו בכל העונה שעברה וגם הפעם היא לא תנצח"

מ.ס טירה קיבלה שתי בשורות לפני המשחק הקשה שמצפה לה מול טבריה כאשר אדם סולטאן הורחק לשלושה משחקים והקבוצה תעמוד לדין בגין שיתוף שחקן שלא כחוק:"הכל לטובה, ננצח את טבריה ונצא לדרך חדשה". 

 

לא לפתיחת עונה כזו ציפתה מ.ס טירה כאשר ספגה שני הפסדים רצופים ותיקו שיעמוד להחלטת בית הדין. ביום רביעי הקרוב תארח הקבוצה את עירוני טבריה שהיא אחת מהקבוצות שמועמדות להתמודד בצמרת הטבלה העונה אך קבוצתו של מוחמד סמארה לא הביעה חשש ועל אף המשחקים הדרמטיים והתוצאות המאכזבות, היא לא חוששת ובטוחה שהסגל שלה יביא תוצאות בהקדם.

 

שוחחנו עם מוחמד סמארה מאמן הקבוצה שראשית התייחס ליריבה עירוני טבריה שמגיעה לאחר ניצחון ראשון בליגה: "אנחנו לא חוששים. בכל העונה שעברה היא לא ניצחה פה וגם הפעם היא לא תנצח, הרביעיות והשלישיות שקיבלנו לא יחזרו על עצמן". 

 

מי שהגיע לאחר משא ומתן ארוך למ.ס טירה במטרה להיות שחקן שובר שוויון בקישור הקבוצה הוא רביד גזל שעד כה לא מסתמן כשחקן מוביל כפי שציפו ואף הוחלף במהלך המחצית השנייה במשחק האחרון מול הפועל בית שאן: "במקרה הזה הוא הוחלף כי רציתי להכניס שני קשרים התקפיים אבל בכל מקרה אצלי לא משחקים שמות". 

רביד גזל

 


צילום: נזיה סולטאן

 

בשלושת המשחקים האחרונים ספגה טירה לא פחות משמונה כרטיסים אדומים וכעת התבשרה גם שאחד השחקנים המשמעותיים שלה אדם סולטאן שקיבל במשחק האחרון כרטיס אדום בעוד שהוא היה על הספסל, הורחק לשלושה משחקים ובקבוצה יש כעס רב כלפי השיפוט נגדה בכל המשחקים האחרונים. 

 

כמו כן מתכננת מ.ס טירה להתחזק בעוד שני שחקנים כאשר היא כבר מנהלת משא ומתן עם שני מועמדים בתקווה להחתימם בימים הקרובים. בנוגע לאפשרות שחרור שחקנים מהסגל הקיים טרם התקבלה החלטה והיא תתקבל לאחר החתמת השחקנים החדשים. 

קיבל אדום מהספסל ונענש. אדם סולטאן

צילום: נזיה סולטאן

 

עוד אירוע איתו תתמודד הקבוצה ביום רביעי הקרוב הוא העמדתה לדין בגין שיתופו של כובש שער השוויון אדיסו שריצה עונש הרחקה אך שותף במהלך המשחק: "לא ידענו בכלל שהייתה לו ועדת משמעת, הוא עדכן אותנו שהוא יורחק רק למשחק אחד ולכן הוא לא שותף מול צור שלום ונכנס כמחליף רק נגד בית שאן. אנחנו יודעים שהפסק דין יהיה לרעתנו, הכל לטובה. נעשה ניצחון מול טבריה ונצא לדרך חדשה". כאמור הקבוצה עלולה לספוג הפסד טכני בגין שיתוף השחקן.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload