אחי נצרת מתכוננת להפועל תל אביב. האדיה:"לא אוהב שמדברים על המשחק הזה כאילו הוא גמר גביע המדינה&

אחי נצרת מתכוננת לקראת המשחק נגד הפועל תל אביב, שעבאן וסיטון לא התאמנו אך בקבוצה מאמינים שיהיו כשירים למשחק. האדיה:"לא אוהב שמדברים על המשחק הזה כאילו הוא גמר גביע המדינה".

משחק העונה הראשון יצא לדרך מחר(שלישי) כאשר הפועל תל אביב תפגוש את מכבי אחי נצרת באצטדיון המושבה בפתח תקווה. שתי הקבוצות שהצהירו בתחילת העונה על כוונתן לעלות ליגה, נפגשות לקרב ראשון העונה ראש בראש.

אחי נצרת שמצאת במומנטום חיובי רוצה לחזור עם תוצאה טובה מהמפגש המסקרן ואילו אחי נצרת שנמצאת במקום השלישי עם 12 נקודות, רחוקה רק 3 נקודות מהפועל תל אביב שנמצאת עם מאזן מושלם של 15 נקודות. מבחינת סגל הקבוצה, אחמד שעבאן ומייקל סיטון לא התאמנו אתמול בגלל רגישות וחשש לפציעה אמנם באחי לא מודאגים ואומרים ששניהם יהיו כשירים לקראת המשחק מחר.

המאמן אדהם האדיה מאד מרוצה מקבוצתו עד כה ואמר לקראת המפגש נגד הפועל תל אביב: "המפגש נגד הפועל תל אביב הוא כמו כל מפגש נגד קבוצה אחרת. מדובר בליגה קשה, כל הקבוצות חזקות ולא מזלזלים באף בקבוצה אנחנו נתכונן לכל משחק ומשחק בהתאם וברצינות".

האם הוא יהיה ראשון שינצח העונה את הפועל תל אביב? האדיה

צילום: נזיה סולטאן

אדהם האדיה לא אוהב את ההצהרות שאומרות שניצחון או הפסד יכולות לומר הרבה על המשך הדרך: "אני לא מבין את האנשים שיכולים לצאת בהצהרות אחרי חמשה או שישה מחזורים. המשחק נגד הפועל תל אביב הוא עוד משחק ליגה, אני לא אוהב שמדברים על המשחק הזה כאילו הוא גמר גביע המדינה, אם ננצח לא נעלה ליגה ואם נפסיד לא נגמרה העונה מבחינתנו".

האדיה מאוד מרוצה מהתוצאות של אחי עד כה: "תראו את הנתונים שלנו, אנחנו ספגנו רק שני שערים בחמשה משחקים וכבשנו תשעה שערים. אני מאד מרוצה גם מהדרך וגם מהתוצאות אבל שוב אני אומר הדרך עוד ארוכה ויש לנו עוד הרבה משחקים קשים".

ייפגש עם האקסית. אבו זייד

בנוסף, מי שיפגוש מחר את קבוצתו בחצי העונה האחרונה הוא חסן אבו זייד שכזכור שיחק במדי הפועל תל אביב בחצי העונה האחרונה בליגת העל. עוד כשהצטרף לאחי נצרת התייחס אבו זייד למפגש שמצפה לו עם קבוצתו לשעבר כעת בליגה הלאומית: "מאמין שזה לא יהיה עוד משחק. נכון ששער שאכבוש מולם יהיה מתוק אבל כל שער שאכבוש בכל משחק יהיה מעניין".

#אחינצרת

כתבות נוספות