הפועל אום אל פחם מתכננת להגיע עם חיזוק כבר למשחק הבא מול מגדל העמק

הפועל אום אל פחם מתכננת להגיע עם חיזוק כבר למשחק הבא מול מגדל העמק. איהאב אלעוברה צפוי להשתחרר. 

חשיבות רבה יש למשחק בין הפועל אום אל פחם למגדל העמק שיתקיים בשלישי הקרוב כאשר קבוצתו של אחמד סבע מאז המשחק האחרון הפעילה שיקולים רבים בנוגע לסגל הקבוצה והמשך דרכו בליגה וזאת לאחר שגם המאמן וגם חלק מסגל השחקנים ספגו ביקורות רבות. 

מחר(ראשון) צפויה הקבוצה לקדם משא ומתן עם מספר שחקנים כאשר המטרה היא חיזוק בעמדת החלוץ והבלם ולשתי העמדות כבר יש מועמדים. הכוונה היא בחלק הקדמי לתת את האפשרות לבר שם טוב להחלים מפציעתו כנדרש ובחלק ההגנתי להשיג סיכום סופי עם בלם כאשר אחד המועמדים הוא עידן מקדש ששיחק בעונה האחרונה בהפועל עפולה אליה הגיע ממ.ס אשדוד. ברגע שיצטרף בלם לקבוצה, המטרה היא שאבי צבאג יוכל לרדת לספסל עד שייכנס לכושר זאת לאחר שבקבוצה אין שביעות רצון מלאה עד כה מהשתלבותו מבחינה מקצועית. 

הקהל רוצה הצלחות

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

מי שצפוי להשתחרר מחר באופן רשמי מהקבוצה הוא הבלם איהאב אלעוברה: "סיכמנו ביחד הכל ברוח טובה, הוא הבין אותנו ואנחנו אותו הוא רוצה לשחק ואיחלנו לו הצלחה, מחר הוא צפוי לשבת איתנו בנוגע לשחרורו. איהאב מבין ומנומס אנחנו מעריכים אותו מאוד". בנוסף אליו, ישנם שחקנים נוספים שמועמדים להשתחרר מהקבוצה גם מהחלק הקדמי, תלוי בהתפתחויות שיהיו מחר. 

רוצה לקבל דקות משחק. אלעוברה 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

בנוגע למאמן אחמד סבע שעלו שאלות סביב המשך דרכו בקבוצה, בהנהלה העבירו מסר מרגיע ואמרו: "אנחנו אוהבים מאוד את אחמד ובטח שאחרי שלושה משחקים לא אומרים לאף מאמן ללכת הביתה. עד עכשיו באימונים הכל נראה בסדר ולמי ששואל הוא מאמן הפועל אום אל פחם. אחמד עובד במכל הלב ונותן את ההוראות לשחקנים, בעזרת השם בעוד כמה משחקים יתחברו אחד לשני ויביאו תוצאות. כל דיבור על מאמן אחר נעשה רק מלחץ". 

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות