מכבי אכסאל מתכוננת לשני המשחקים הקרובים: "התקווה להשיג 6 נקודות מתוך 6 אפשריות".

מכבי אכסאל מתכוננת למשחק מחר נגד מכבי עין מאהל כאשר בהמשך השבוע מצפה לה מפגש מול כפר קרע: "התקווה היא להשיג 6 נקודות מהמשחקים הקרובים".

למכבי אכסאל מצפים שני משחקים השבוע, מחר תפגוש קבוצתו של עיסא נוגידאת את מכבי עין מאהל במסגרת המחזור השני בליגה ב' ולאחר מספר ימים בלבד תפגוש את היריבה כפר קרע. מכבי אכסאל שדרסה את רמת מנשה במשחק הראשון כשכבשה רביעייה, מחפשת ניצחון שני לקראת המפגש עם קבוצתו של חנא פרהוד(ראו ראיון נפרד באתר יאללה ספורט). מנגד, תעמוד מחר מכבי עין מאהל שסוף כל סוף פותחת את הליגה לאחר שלא נרשמה ולא הופיעה למשחק המחזור הראשון שלה מול דבוריה.

שוחחנו עם עיסא נג'ידאת, מאמן מכבי אכסל, לקראת המשחק מחר כאשר ראשית התייחס להתרשמות מקבוצתו עד כה לאחר הניצחון במחזור הראשון: "שיחקנו נגד קבוצה קשה מאוד(רמות מנשה) , שיחקנו מצויין , שלטנו במשחק, נצחנו 4:1 , כל הכבוד לשחקנים , הפנים קדימה למשחק הבא. הקבוצה בכיוון הטוב.

שואפים לרשום ניצחון שני רצוף. מכבי אכסאל

צילום: הדף הרשמי מכבי אכסאל

איך ההכנות לקראת המשחק מחר מול עין מאהל? "מצפה לנו משחק קשה מאוד והתכוננו היטב למשחק הזה. בעזרת השם נצליח לעבוד בשלום ולרשום עוד ניצחון".

בטוח שהראש שלך כבר חושב על כפר קרע, משחק עונה מול קבוצה ששואפת להתמודד איתך על העלייה? "כרגע כל המחשבה שלי מושקעת אך ורק במשחק מחר נגד עין מאהל".

בכל זאת זה יהיה משחק עם ציון דרך להמשך נגד קבוצה קשה, איך ההכנות? "כפר קרע קבוצה מצוינת וקשה, נתכונן אליהם בהתאם אבל אחרי עין מאהל".

כמה נקודות יספיקו לך משני המפגשים? "אני שואף לנצח בכל משחק ולא משנה נגד מי, ברור שהתקווה 6 נקודות לא פחות מזה בעזרת השם".

מה שונה העונה במכבי אכסאל לעומת שנים קודמות? "המטרה שונה, הבאנו שחקנים ובנינו קבוצה כדי להשיג את המטרה הזאת. חסרים לנו עוד שניים שלושה שחקנים כדי להשלים את הסגל אבל בינתיים הוא מתפקד מצוין ומשחק מצוין".

באילו עמדות אתם רוצים להתחזק? "קשר וחלוץ"

#מכביאכסאל

כתבות נוספות