ליגה ב': דרבי הפכפך בטייבה הסתיים בתיקו, שמשון כפר קאסם הביסה

סיכום מחזור ליגה ב' דרום: דרבי הפכפך בטייבה הסתיים בתיקו, ג'ת נכנעה להפועל כפר קאסם ושמשון כפר קאסם הביסה את רו"ח תל אביב.

משחקי המחזר השני של ליגה ב' נערכו ביום שלישי האחרון כאשר המשחק המרכזי היה הדרבי בין שמשון בני טייבה לצעירי טייבה. המשחק התחיל עם יותר מאלף אוהדים שעודדו את קבוצותיהם. מי שפתחה טוב את המשחק היא צעירי טייבה שבדקה ה-7' עלתה ליתרון 1-0 משער של צ'יקו טננבאום. צעירי טייבה לא עצרה את המומנטום וכבר בדקה ה-17' הכפילה את התוצאה ל 2-0 משער של אמיר גבארה, התוצאה נשמרה עד לסיום המחצית הראשונה.

הצליחו להוציא נקודה. שחקני בני טייבה

צילום: הדף הרשמי בני טייבה

במחצית השנייה חניכו של מאמון עאמר נכנסו בטירוף ובדקה ה-78' הצליחו לצמק את התוצאה ל 2-1 משער של יוסף ז׳ק. בני טייבה המשיכה ללחוץ ובתוספת הזמן בדקה ה-95' עבדאלטיף חטיב כבש שער שוויון דרמטי ותוצאת הסיום של הדרבי המותח הסתיימה תיקו 2-2.

הפועל שועאע כפר קאסם ללא המאמן אילן אטלן שפוטר התארחה אצל איחוד בני ג'ת וניצחה אותה 4-1 מרשים. כבשו לכפר קאסם עותמאן גראבה, ווליד חוארי, עלאא עראר ועאמר מעאד. צימק לג'ת עידו אביטן.

הפסד מאכזב. שחקני ג'ת

משחק מרשים נוסף שהסתיים בתוצאה גדולה הוא בין שמשון כפר קאסם לרו״ח ת״א כאשר שמשון כפר קאסם הביסה אותה בתוצאה 7-1. כבשו לשמשון שלושער החלוץ המוכשר יוסף אבו לבן, עבדללה שעבאן, סאלם אבו סיאם, סמיר בדיר ואת האחרון כבש מנע סלמה מהנקודה הלבנה וקבע נצחון ענק שמטרתו להמשיך ביכולת במשחקים הבאים.


כתבות נוספות