הפועל אכסאל שומרת על מאזן מושלם. סבג: "שמח על עוד שלוש נקודות במסע אל הלאומית"

הפועל אכסאל ניצחה את הפועל ירושלים ושומרת על רצף הניצחונות: "התמודדנו מול קבוצה עיקשת, נבוא דרוכים יותר למשחק הבא". 

 

לאחר שרשמה שני ניצחונות רצופים על צור שלום ועירוני טבריה, ארחה הפועל אכסאל את היורדת החדשה הפועל ירושלים למשחק מאתגר ומסקרן. במחצית הראשונה אכסאל התקשתה מול הפועל ירושלים שהייתה דומיננטית יותר ואף הגיעה למצבים אך אכסאל יכולה להיות גאה שוב ושוב בשוער שלה אוהד דוד שממשחק למשחק מוכיח יכולת מצוינת. 

 

במחצית השנייה אכסאל עשתה שינוי והשתפרה, הצליחה להגיע למצבים אך אף אחד מהם לא הצליח להתממש לכדי שער יתרון. בדקה ה-82' הגיעה נקודת המפנה של המשחק כאשר עומר בוארון שבמהלך אישי הגיע לרחבה, הוכשל ונשרק פנדל לטובתה של אכסאל. חודדה בעט מהנקודה לבנה ובכך גם הכריע את המשחק לטובתה של קבוצתו. 

עומר בוארון

צילום: ודיע ג'בארין

 

בהפועל אכסאל יכולים להיות מרוצים ממבחן התוצאה שעד כה עובד כפי שנדרש עבור קבוצה ששואפת לעלות ליגה כאשר במאזנה 9 נקודות מתוך 9 אפשריות. מנגד בהפועל ירושלים בה נמצאים עבד ג'בארין, עמיד מחאג'נה והשוער אמל חאיק, רמי אלסאחלי, אימן כיאל והייתם חלבי הפגינו יכולת טובה במהלך המשחק. 

 

מאמן הפועל אכסאל אבי סבג אמר בסיום: "הפועל ירושלים קבוצה עיקשת שרצה הרבה, לא היינו טובים היום והם הגיעו לכמה מצבים של גולים. המחצית השנייה התחילה טוב מבחינתנו והשתלטנו על המשחק, הגענו להרבה מצבים והם לא הגיעו לרחבה שלנו. אני שמח מאוד על עוד 3 נקודות במסע שלנו לליגה הלאומית ונבוא מוכנים ודרוכים יותר, מחויבים יותר למשחק נגד רובי שפירא והפנים שלנו כבר לשבוע הבא".

שוב עבר את מבחן התוצאה. סבג

צילום: ודיע ג'בארין

 

מאמן הקבוצה המפסידה הפועל ירושלים דוד מרטן אמר בסיום המשחק: "אני יוצא מאוד מתוסכל מהמשחק כי במחצית הראשונה היינו צריכים להוביל 3-0 , הם כמעט לא הגיעו להזדמנויות במחצית הראשונה ובמחצית שנייה היה משחק יותר שקול, במתפרצת אחת עם שריקה קצת גבולית מהשופטים המשחק הוכרע. אני יוצא מאוד מעודד מהקבוצה שלי, הראינו שאנחנו יותר טובים מאכסאל, חבל שיצאנו בלי נקודות נקווה להשיג אותן במחזור הבא". 

מתוסכל אך מעודד. מרטן

צילום: ודיע ג'בארין

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload