אכזבה באום אל פחם מהתיקו המאופס מול אסי גלבוע

בסיום תיקו ללא שערים: באום אל פחם הביעו אכזבה מיכולת הקבוצה מול אסי גלבוע, בקבוצה שוקלים שינויים בסגל. 

 

לאחר שניצחה את הפועל שפרעם, הגיעה אום אל פחם למשחק אמש מול אסי גלבוע בכוונה לרשום ניצחון שני רצוף, אך זה לא צלח בסיומו של משחק ללא מצבי הבקעה רבים מצד המארחת וגם מצד האורחת שאמנם הייתה מאיימת יותר וקרובה יותר להשיג שער יתרון אך גם לה זה לא צלח חלק בזכות השוער אחמד שיבל ששוב נמצא במקום ובזמן הנכון והקבוצות נפרדו בתיקו מאופס. 

מצפים למשחקים טובים יותר. שחקני אום אל פחם

צילום: ודיע ג'בארין

 

באום אל פחם הביעו אכזבה מהמשחק אמש ובעיקר מיכולת הקבוצה, כמו כן הופעל לחץ מהקהל שמאוד מחובר לקבוצה וגם אמש כמו במשחק הבית האחרון נצפו ממנו כמה אלפים במגרש אך יצאו מאוכזבים ונשמעו מהם ביקורות על חלק משחקני הקבוצה והמאמן אחמד סבע. מסתמן שבקבוצה יהיו שינויים בקרוב והלחץ מגיע גם מהשחקנים הבכירים שהצטרפו לאחרונה ששוחחו עם הנהלת הקבוצה בנוגע לסגל הקבוצה: "זה לא סגל שיכול להתמודד בצמרת, צריך לעשות פה שינוי ולצרף שחקנים מתאימים אבל צריך להבין שיש פה גם שיקול כלכלי גדול". 

 

בקבוצה אמרו: "עדיין רואים שיש לנו בעיה בהגנה ובהתקפה, נהיה חייבים לעשות שינוי" כמו כן שוקלים שחרור שחקנים מהם לא מרוצים מבחינה מקצועית, חלקם מבין השחקנים האחרונים שהצטרפו וכבר עלו שמות של מועמדים אופציונליים לחיזוק שאולי יעשו את השינוי המיוחל. כמו כן בנוגע לחלק ההתקפי מסתמן שהקבוצה כבר פועלת ויש נסיונות לחידוש המשא ומתן עם אחד המועמדים החלוץ משה בן לולו שעדיין לא הצטרף לאף קבוצה ויכול לשדרג את החלק ההתקפי שלה.

קיבל ביקורות. סבע

צילום: איהאם אנואר ג'בארין 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload