רפי בוסקילה בסיום האימון המסכם: "יש פה אווירת ליגת העל, רק חסר ניצחון ליגה ראשון"

אמש(שני) ערכה דבורייה את האימון המסכם לקראת משחק העונה הראשון במגרש המקומי שלה שיתקיים בעוד מספר שעות מול כפר קרע, לאחר שעל משחקה במחזור הראשון מול עין מאהל קיבלה ניצחון טכני. באימון הקבוצה נצפתה נוכחות מלאה כולל החלוץ אבי מלכה שערך אימון מלא וצפוי אף לפתוח בהרכב שיתמודד מול קבוצתו של חנא פרהוד, כמו כן גם אצל מלכה כמו אצל שאר שחקני הקבוצה הורגשה תשוקה רבה לפתוח את המשחק הראשון שלהם במסגרת הליגה.

מאמן הקבוצה רפי בוסקילה אמר לקראת המשחק: "ערכנו היום(שני) אימון מסכם במטרה לגבש את השחקנים לפני המשחק החשוב שיערך בכפר קרע. מבחינתי הכל הולך מצוין וכולנו עובדים ברצינות וצניעות רבה, האווירה משתווה לאווירת ליגת על וכל מה שחסר לנו הוא רק ניצחון ליגה ראשון".

מוכן למשחק הראשון. בוסקילה

צילום: אחמד עזאיזה

עוד הוסיף בוסקילה: "כפר קרע קבוצה טובה עם סגל טוב ומאמן מנוסה, למרות שלא השיגו ניצחון בגביע ובליגה הם עדיין קבוצה חזקה וראויה שאסור לזלזל בה. אנחנו נגיע למשחק מרוכזים מחוברים וניתן 200% עד לדקה ה-90' במטרה חד וחלק להשיג את שלוש הנקודות".

בסיום האימון יזם מנהל הקבוצה אחמד מסאלחה אסיפה בה בירך את השחקנים לכבוד חג ראש השנה העברי, חילק להם מתנות חג והתייחס למשחק: "עבדנו קשה והתכוננו הרבה, זה הזמן להוכיח לעצמנו לכולם מה אנחנו שווים ולמה אנחנו ראויים למטרה שייעדנו לעצמנו".

שחקני דבוריה באימון המסכם

צילום: אחמד עזאיזה

מסאלחה ואבי מלכה

צילום: אחמד עזאיזה

#דבורייה

כתבות נוספות