סיכום מחזור בליגת העל: נסאר ואבו עביד בישלו לק"ש, אלקרינאוי בישל בעכו, דיא סבע עם שער מרשים מול

סיכום מחזור בליגת העל: נסאר ואבו עביד בישלו לק"ש, אלקרינאוי בישל בעכו, דיא סבע עם שער מרשים מול מכבי ת"א.

מחזור רביעי בליגת העל הסתיים וכמו בכל שבוע קיבלנו משחקים מסקרנים והפתעות בהרכבים. ראשונה לשחק הייתה עירוני קריית שמונה בה קיבלנו כבר הפתעה בהרכב כאשר מי שנותרו מחוץ לאחד עשר של סילבס הם אחמד עאבד שלא שותף גם משחק קודם לכן ואיאד אבו עביד, לעומתם מי שקיבל את הקרדיט בהרכב הוא אמיר נסאר.

עירוני ק"ש לא התקשתה מול מכבי פ"ת החלשה שהייתה רגע לפני מהפכת התפטרות מאמנה אך מי שיכולים להוסיף עוד בישול לרשימה הם אמיר נסאר ואיאד עבו עביד שאחד אחרי השני בישלו את צמד השערים של שובל גוזלן. אחמד עאבד נכנס כמחליף במהלך המחצית השנייה.

נכנס כמחליף ובישל שער. אבו עביד

בהמשך הערב אירחה מכבי חיפה את הפועל רעננה בה נמצאים מוחמד שכר ומי שהצטרף אליו להרכב הפותח הוא כרם ארשיד שחזר מעונת השאלה בליגה הלאומית ולראשונה קיבל את חולצת ההרכב. כמו מכבי פ"ת, גם במקרה הזה המשחק היה גורלי עבור סגל השחקנים שנפרדו ממאמנם דודו אברהם בסיומו. רעננה הייתה חלשה והפסידה בתוצאה 4-2 למכבי חיפה, אולי במחזור הבא תחת מאמנם החדש גיא לוי הדברים ייראו אחרת.

הפועל עכו לא הצליחה לחבר ניצחון שני רצוף אך מי ששוב מצליח לבלוט בין הסגל של שלומי דורה הוא הצעיר המוכשר עמראן אלקרינאוי שהוסיף לרשימת ההישגים שלו העונה בישול נוסף שאמנם לא עזר לקבוצתו שהפסידה 2-1 אך ללא ספק מחזק יותר את העובדה שמקומו של אלקרינאוי בליגה הבכירה.

עוד בישול לאלקרינאוי

צילום: מועדון כדורגל הפועל עכו

בני סכנין התקשתה מול מ.ס אשדוד מהמקום האחרון בטבלה. קשה לבחור שחקן שהצטיין בסגל של פליקס נעים ונראה שלהבדיל מהשבוע שעבר בו בקבוצת המגזר היו מרוצים מהיכולת אך מאוכזבים מהתוצאה, הפעם התהפכו הדברים. בשורה נוספת ופחות טובה לסכנין היא היעדרותו של מוחמד כליבאת למשך כחודש עקב פציעה במהלך המשחק.

האלופה הפועל באר שבע פגשה את בני יהודה ולא הייתה מרשימה במיוחד אך הצליחה לנצח 1-0 את הכתומים שחורים של אבקסיס, חבשי כמעט הצליח להשוות אך זה לא צלח וקבוצתו רשמה הפסד נוסף.

כמעט השווה. חבשי

צילום: מועדון כדורגל בני יהודה

אחד המשחקים המעניינים של המחזור היה אמש(שני) בין מכבי נתניה למכבי ת"א. כל המילים הטובות מגיעות למכבי נתניה על הופעה מרשימה במחצית הראשונה ומי שחתם את המחצית המצוינת היה דיא סבע שגם ענד את סרט הקפטן וקבע 2-1 משער מרשים לקראת סיום המחצית. מכבי ת"א הצליחה להפוך את תוצאת המשחק שהסתיים לבסוף 3-2 לטובתה אך דיא סבע רשם לזכותו משחק ובעיקר מחצית ראשונה מרשימה שרק מגבירה את הסקרנות שלנו לראות מה עוד יעשה במהלך העונה, נראה שיש למה לצפות.

#עאידחבשי #דיאאסבע #עמראןאלקרינאוי #מוחמדכליבאת #אחמדעאבד #איאדאבועביד #אמירנסאר

כתבות נוספות