ליגה ב': דבוריה הפסידה לכפר קרע, סולטאן זועבי סרב להתחלף במהלך המשחק

דבוריה רשמה הפסד במשחק הראשון שלה במסגרת הליגה לכפר קרע. חנא פרהוד: "אנחנו קבוצה מצוינת ובטוח שנהיה בצמרת". 

הפסד ראשון במשחק ראשון לרפי בוסיקלה ודבורייה. עוד לפני המשחק היה מתח רב בין הקבוצות ועל כר הדשא ניתן היה להרגיש אותו לאורך כל 90 הדקות. ראשונה לעלות ליתרון הייתה דבוריה מפנדל שבעט אבי מלכה, אך כפר קרע השוותה והפכה את התוצאה. המשחק נפתח בצורה לחוצה, כפר שלטה מתחילתו. כדור ארוך ששלח אוחיון לעבר מלכה שהוכשל ברחבה הוביל לכדור עונשין. 

לאחר הפנדל המשחק התחמם ועוד לפני הפנדל קיבלו שחקני כפר קרע ארבעה כרטיסים צהובים כאשר טענו לכך שהפנדל לא מוצדק. מוחמד(צ'אבי) כבהא במהלך אישי הבקיע שער שוויון וכך הסתיימה המחצית הראשונה. 

במחצית השנייה הוחלף צחי אליחן שספג כרטיס צהוב ובמקומו נכנס מוחמד שבלי ונושא החילופים לא הסתיים כך, במהלך המחצית השנייה קבע המאמן רפי בוסקילה כי סולטאן זועבי יהיה החילוף הבא אך סולטאן סרב לצאת ושיחק לבסוף משחק מלא, מה שהכעיס מאוד את בוסקילה שהכין את מועאד עזאיזה להיכנס במקומו. בקבוצה אמרו לאחר המקרה: "סולטאן היה עצבני וסרב לצאת, נטפל בזה". לבסוף מי שיצא הוא אליאור אוחיון ובמקומו נכנס עזאיזה. 

סרב להתחלף. סולטאן זועבי

צילום: אחמד עזאיזה 

כפר קרע המשיכה לתקוף במהלך כל המחצית השניה וזה עזר לה להפוך את התוצאה כאשר מוחמד עואד בישל לוויאם זחאלקה את השער השני שהלחיץ את האורחת דבוריה. עוד ננרשם בינה לבין מאמן המארחת חנא פרהוד מתח רב. 

מאמן הקבוצה המנצחת חנא פרהוד אמר בסיום: "כפר קרע קבוצה מצוינת ומאומנת, יודעת טוב מאוד מה אני רוצה מהם. הייתה פה קבוצה אחת על המגרש, גם הפנדל שלהם לא היה ולא נברא. עוד לא ראיתי קבוצה שעולה ליגה מתחילת העונה, מדיבורים לא עולים ליגה ולא עולים ליגה מתחילת העונה. אם היה לי תקציב גדול בינואר היינו עולים ליגה אבל אני בטוח שאהיה בצמרת". 

המאמן המנצח. חנא פרהוד

צילום: אחמד עזאיזה

השופט שולף כרטיסים צהובים לשחקני כפר קרע

צילום: אחמד עזאיזה

יצא במקום סולטאן. אליאור אוחיון

צילום: אחמד עזאיזה

שחקני כפר קרע

צילום: אחמד עזאיזה

#דבוריה #מכביכפרקרע

כתבות נוספות