ליגה ב' דרום מחזור פתיחה: ג'ת ניצחה בשניות האחרונות, שתי הקבוצות של טייבה הרשימו וייפגשו מחר

ליגה ב' דרום מחזור פתיחה: ג'ת ניצחה בשניות האחרונות, שתי הקבוצות של טייבה ושמשון כפר קאסם הרשימו ואילו הפועל כפר קאסם רשמה הפסד ראשון בבית.

המשחק המעניין ללא ספק היה בין איחוד בני ג'ת להפועל קרית אונו כאשר ג'ת השלימה מהפך וניצחון דרמטי בדקה ה-96'. קרית אונו הייתה ראשונה לעלות ליתרון 1-0, קרית אונו המשיכה ללחוץ את השער של מוחמד ותד שעמד בין הקורות עקב פציעת של השוער הראשון של הקבוצה ובדקות אלו עצר התקפה לאחר התקפה.

בדקה ה-41' ג'ת נותרה בעשרה שחקנים כאשר נשלף כרטיס אדום לשחקנה אביחי שמחי. חניכו של מוחמד עוודי התעוררו במחצית השנייה, תקפו והגיעו למצבים עד שבדקה 57' שחף נעימי הרכש החדש עשה מבצע יפה ברחבה והשווה ל 1-1. התיקו נשמר עד לדקות הסיום כאשר השופט הוסיף לא פחות מ-6 דקות תוספת זמן ובהתקפה האחרונה של המשחק הייתה הדרמה האמיתית כשעודי בדראן השאיר את כותייבה לבד ברחבה והוא מצדו לא התבלבל, שלח את הכדור פנימה והביא שער ניצחון דרמטי 2-1 לקבוצתו ג'ת.

חוגגים שער ניצחון דרמטי. שחקני ג'ת

במשחקים נוספים שנערכו ניצחה היה בין שמשון כפר קאסם העולה החדשה את היורדת מליגה א' בני יפו בתוצאה 1-0 משערו של הבלם הוותיק סאלם אבו סיאם בפנדל. שמשון בני טייבה גם כן העולה החדשה לליגה ב פתחה את העונה בנצחון 2-0 חוץ על ביתר פ״ת , כבשו לטייבה יונס חאג יחיה ובדיר עמר.

צעירי טייבה פתחה ברגל ימין כשניצחה 2-1 את מכבי עמישב פ״ת, כבשו לצעירי טייבה מוחמד חאג' יחיה והחלוץ קובי דומר כאשר מחר היא תפגוש את שמשון בני טייבה לדרבי מרתק. הקבוצה שאכזבה במבחן הראשון היא הפועל כפר קאסם שהפסידה בתוצאה גדולה 5-2 נגד שמשון תל אביב. במחוז צפון ב' הפסידה רהט בתוצאה 2-0 לגבעת זאבי.

פתחו ברגל ימין. שחקני צעירי טייבה


כתבות נוספות