ליגה ב': ערערה וכפר קרע נפרדו בתיקו, בני זלפה שוב מאוכזבת וצעירי כפר כנא עם הפסד במחזור הראשון

ליגה ב' יצאה לדרך בסוף השבוע האחרון וכבר במחזורי הפתיחה נרשמו תוצאות מפתיעות ומשחקי עונה מסקרנים.

במחוז צפון ב': המשחק המרכזי היה ללא ספק הדרבי של ואדי עארה כאשר מכבי כפר קרע של חנא פרהוד פגשה את בני עארה ערערה. שתי הקבוצות שנחשבות לבכירות ואטקרטיביות בליגה ומצד כפר קרע אף יצאו בהצהרות חד משמעיות על המטרה לעלות ליגה, נפרדו בתיקו 1-1. כבש לכפק קרע מוחמד כבהא בפנדל, כבש לערערה מוחמד יונס. המאמן חנא פרהוד הורחק במהלך המשחק.

שתי קבוצות חזקות. ערערה וכפר קרע

הקבוצה השנייה שצמודה לכפר קרע וערערה היא מכבי אכסאל שפתחה את העונה עם ניצחון מרשים בתוצאה 4-1 על רמות מנשה. לאכסאל הבקיעו עאהד חבשי, ראדי חמאיסי(צמד) ושאדי חטיב.

בני זלפה יכולה להיות מאוכזבת שוב. הקבוצה של נביל אמארה פגשה את העולה החדשה פרדיס שהפתיעה את כל המבקרים והוכיחה שצריך לקחת אותה בחשבון לאחר שעשתה תיקו אפס נגד בני זלפה שהיא אחת המועמדיות הבכירות לעלות לליגה א'.

נפרדו בתיקו. זלפה ופרדיס

סנדלה גלבוע רשמה ניצחון כבר במחזור הפתיחה 2-0 על מכבי רינה העולה החדשה. מאהר גבארין כבש צמד והעניק לקבוצתו ולמאמן אדהם זועבי שלוש נקודות ראשונות והופעת בכורה מוצלחת בליגה ב' כמאמן ראשי.

דבוריה המסקרנת קיבלה ניצחון טכני על עין מאהל שלא ביטחה את שחקניה ולא הורשתה לפתוח את העונה בזמן יחד עם כולם, הפועל דליה המפתיעה רשמה ניצחון 2-1 על אלנהדה נצרת שהדיחה שתי קבוצות ברציפות בשלבי הגביע לאחרונה וצעירי טורעאן הפסידה 3-1 לעולה החדשה בית"ר פרדס חנה.

במחוז צפון א':

צעירי כפר כנא פתחה את העונה ברגל שמאל כאשר חניכיו של הישאם זועבי נחלו הפסד ראשון נגד הפועל בועיינה. רומן זולו יכול לסמן וי ולהיות מרוצה מהניצחון בתוצאה 2-1 על אחת המועמדות הבכירות לעליית ליגה. מתן נחמני וינאל שוונג כבשו לבועיינה, פיראס גנאים כבש לצעירי כפר כנא. הפועל כאוכב פתחה על רגל ימין כשניצחה בתוצאה 2-0 את הפועל צעירי טמרה. כבשו לזכותה של כאוכב מוחמד זידאן ומוחמד אבוריא.

מג'ד אלכרום שעזבו אותה הרבה שחקנים בקיץ ועתידה של הקבוצה היה בסימן שאלה נשאר עם המסורת שלה והצליחה לנצח את ג'וליס במגרש בכאבול תוצאה 2-1 ואילו בני כאבול שהתחזקה הקיץ בצורה משמעותית בכדי לעלות ניצחה 3-0 את אחי עכו.

במשחקים נוספים ניצחה מעלות תרשיחא את מכבי שפרעם בתוצאה 1-0. אחווה כפר מנדא ניצחה את אחווה עראבה 1-0 משערו של אחמד חגיר. כפר מנדא שגם היא חושבת על עליה צריכה כל נקודה ולכן היא מרוצה מהתוצאה. בית"ר נהריה ומכבי נחף נפרדו בתיקו 1-1.


כתבות נוספות