בסכנין מאוכזבים מיכולת הקבוצה במשחק מול אשדוד. כליבאת ייעדר כחודש

בסכנין מאוכזבים מיכולת הקבוצה במשחק מול אשדוד: "חשוב שלפחות הוצאנו נקודה מהמשחק". מוחמד כליבאת ייעדר כחודש, אברהם פאס צפוי להיות כשיר למחזור הבא.

בני סכנין יצאה מאוכזבת מאצטדיון עכו אמש ולא רק בגלל תוצאת התיקו שמנעה ממנה לחזור למסלול הניצחונות איתו פתחה את העונה, אלא גם בגלל היכולת שהפגינה במהלך המשחק שלא הייתה טובה והיריבה מ.ס אשדוד התעלתה עליה ברובו. סכנין אמנם פתחה את המשחק בצורה טובה אך לא עבר הרבה זמן וחוותה ירידה משמעותית ביכולת ומי שהייתה הדומיננטית יותר היא אשדוד שגם הגיעה ליותר מצבים, באחד מהם הכדור עבר בצמוד לקורה ובאחד נוסף אברהם פאס הוציא אותו מקו השער.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

במהלך המשחק המאמן פליקס המשחק עשו שני המאמנים חילופים משמעותיים כאשר כליבאת נכנס במקומו של ג'אבר שערך לראשונה הופעת בכורה בהרכב מאז פציעתו, זגורי נכנס במקומו של אזולאי ואילו מאוריסיו במקום בהייה אצל האשדודים אך גם בעזרתם אף אחת מהם לא הצליחה להטות את תוצאת המשחק לטובתה והוא הסתיים בתיקו מאופס ומאכזב. לוקאס גאוצו, הילאל מוסא ומידו בדארנה נותרו מחוץ לסגל כאשר בנוגע לברזילאי הצהירו כי היה חולה בבוקר המשחק ולא אושר לקחת בו חלק.

עוד במהלך המשחק נפצעו מוחמד כליבאת ואברהם פאס שגם הוחלף ובמקומו נכנס גאנטוס הצעיר. בנוסף לאכזבה מהיכולת שהפגינה הקבוצה במשחק ואי היציבות במהלך 90 הדקות, כעת היא תתמודד עם פציעתו של כליבאת שסובל מקרע בגיד המפשעה וייעדר למשך כחודש. אברהם פאס סובל מכאבים בעקבות המתיחה אך יום רביעי צפוי כבר להתאמן כרגיל.

ייעדר לתקופה ארוכה. כליבאת

צילום: מועדון בני סכנין

בנוסף אמרו גורמים בקבוצה בסיום המשחק: "מאכזב שבמשחק ששיחקנו הרבה יותר טוב לא הרווחנו אף נקודה. הקבוצה נראתה לא טוב אתמול ובכלל במשחקים האחרונים מרגיש שיש בעיה גדולה וזה שהיא תולה את רוב התקוות שלה בפעולות האישיות של פיראס מוגרבי".

עוד אמרו בקבוצה: "כרגע מה שחשוב הוא רק לאסוף נקודות, מרגישים את הקושי בחיבור הקבוצה שנובע מהעובדה שהיא פספסה זמן יקר של הכנות עם סבירסקי". כמו כן הקבוצה ממשיכה לחפש קשר זר שהינו שחקן חופשי לאחר שמספר שמות עלו כמועמדים ביניהם קאסס וישנו שחקן נוסף שהוגש לבחינת המאמן פליקס נעים.

#בניסכנין

כתבות נוספות