בני סכנין תפגוש הערב את מ.ס אשדוד. אבו סאלח: "ניצחון היום ייתן לנו דחיפה אדירה להמשך"

הערב תארח בני סכנין את מ.ס אשדוד ותנסה לחזור למסלול הניצחונות. אבו סאלח: "אני חייב להמשיך עם אותה יכולת ולהשתפר ממשחק למשחק בשביל להמשיך לקבל קרדיט בהרכב". נעים:"מי שטוב ישחק בחוד".

לאחר ההפסד האחרון למכבי תל אביב, תארח הערב בני סכנין את מ.ס אשדוד באצטדיון בעכו למשחק חשוב בסיומו תרצה לשוב למסלול הניצחונות שהתחילה בשני המשחקים הראשונים של העונה. אמנם במשחק האחרון בני סכנין יצאה ללא שלוש הנקודות אך המאמן ועוזריו היו מרוצים מהיכולת שהפגינו השחקנים על המגרש ובמבט אל היריבה הצפויה להיום שעברה פתיחת עונה חלשה ביותר, יחסי הכוחות מסתמנים לטובתה של סכנין.

רוצים לחזור למסלול הניצחונות. שחקני בני סכנין

צילום: מועדון בני סנכין

בשונה מהשבוע שעבר, פליקס נעים צפוי לפתוח במערך שונה ולחזור למערך של שני בלמים כאשר מי שיקבל הערב את הקרדיט בהרכב הוא עלאא אבו סאלח ומי שיפתח על הספסל הוא מארון גנטוס. בחלק הקדמי מסתמן שההתלבטות של המאמן גדולה יותר כאשר במהלך האימון המסכם עשה תחלופות בין כליבאת, עידן שמש ושלומי אזולאי ומסתמן שההרכב איתו רוצה לעלות נעים יכלול לבסוף בחלק ההתקפי את שמש לצד אזולאי ופיראס מוגרבי כאשר מי שצפויים לפתוח על הספסל הם זגורי וכליבאת שכזכור זגורי לא שותף כלל במשחק האחרון מול מכבי תל אביב. כמו כן ההרכב הסופי יוחלט בשעות הקרובות כאשר מסתמן שגם היריבה אשדוד עוד מתלבטת ועשויה לערוך שינויים נוספים.

עלאא אבו סאלח אמר לקראת המשחק: "משחק סופר חשוב. אנחנו צריכים לבוא צנועים, לעבוד קשה על המגרש ולהיצמד להוראות הטקטיות של הצוות המקצועי. ניצחון היום ייתן לנו דחיפה אדירה להמשך".

שינויים בחלק ההגנתי. מארון גנטוס

צילום: מועדון בני סכנין

עוד הוסיף אבו סאלח על כך שפותח בהרכב: "אני ממשיך לעבוד קשה גם באימונים וגם במשחקים ומגלה עד עכשיו יכולת טובה. יש תחרות טובה ובריאה על כל עמדה אצלנו, אני חייב להמשיך עם אותה יכולת ולהשתפר ממשחק למשחק בשביל להמשיך לקבל קרדיט בהרכב. אני לא חושב שגנטוס מאוכזב מכך שלא פותח, אנחנו מדברים בינינו הרבה".

המאמן פליקס נעים אמר לקראת המשחק: "לא השכלנו לנצל את המצבים מול מכבי ת"א אבל זה כבר היסטוריה. רמת המוכנות צריכה להיות הרבה יותר גבוהה למרות שמדובר ביריבה מהמקום האחרון. החלק הקדמי? מי שטוב ישחק".

#בניסכנין

כתבות נוספות