אימן אבו סאלח לא הגיע למשחק של דליה נגד אסי גלבוע, שוחרר מהקבוצה

אימן אבו סאלח לא הגיע למשחק הקבוצה מול אסי גלבוע והפסיק להגיע לאימוני הקבוצה ממנה שוחרר באופן רשמי.

הקשר שחתם במכבי דליה במהלך הקיץ הפסיק להגיע לאימונים בטענה שהקבוצה חייבת לו כסף. כמו כן ביום שישי האחרון השחקן לא הגיע למשחק הקבוצה שהתקיים מול אסי גלבוע בו הפסידה בתוצאה 3-1 וכעת החל במשא ומתן עם קבוצות אחרות לאחר ששוחרר ממכבי דליה שכעסה על הדרך בה הפסיק להגיע לאימוני הקבוצה. כזכור, אבו סלאח גם לא יצא למחנה האימונים יחד עם הקבוצה באישורה והמשיך להתאמן בתקופה זו בארץ. אימן אבו סאלח אמר ליאללה ספורט בתגובה: "הבעיות ביני לבין הקבוצה היו כלכליות, ניסיתי במשך כחודש לפתור אותן אבל זה לא הצליח לצערי וכעת לאחר ששוחררתי הנושא מאחוריי ואני לא רוצה יותר להתייחס לפרטי המקרה, כעת אני פונה להצעות שעומדות על הפרק".

נפרדו מהר. אימן אבו סלאח במעמד החתימה

יו"ר הקבוצה סאלח נסראלדין אמר ליאללה ספורט בתגובה: "חבל שאימן מתנהג בצורה כזאת, הוא בסך הכל ביקש מקדמה שהשארנו לו אותה והכנו לו את הכסף ובמקום שיהיה סבלני שנמסור לו את הכסף בשעות הערב הוא בחר לצאת מיד אחרי האימון מקבוצת הווטסאפ ולאור התנהגותו החלטנו לשחרר אותו מהסגל כי אצלנו אין שחקן מעל הקבוצה ולא נתפשר עם אף שחקן בהיבט המשמעת. מאחלים לו בהצלחה בהמשך הדרך".

על נושא התשלומים בקבוצה אמר נסראלדין: "לא חייבים לאף שחקן בקבוצה כסף. אנחנו משלימים תוך שבועיים כסף שנותר לכל השחקנים ולאף אחד לא יחסר כלום".

על ההפסד במשחק האחרון: "הייתה מעידה כשקיבלנו את שלושת השערים, השיפוט גם היה ברמה נמוכה אבל אנחנו קבוצה שתמשיך הלאה, מחרתיים כבר יש לנו משחק ויש סגל מספיק טוב. מחליף לאבו סלאח? כרגע יש לנו שחקנים בעמדה הזו".

#מכבידליה

כתבות נוספות