הכנות אחרונות למשחק המרכזי של ליגה ב' בין ערערה לכפר קרע. חנא פרהוד:"באים לכל משחק ורוצים ל

היום בשעה 15:30 יתקיים המשחק המרכזי של ליגה ב' צפון ב' בין ערערה לכפר קרע. חנא פרהוד:"באים לכל משחק ורוצים לנצח, ההפסד בגביע מאחורינו".

לאחר שאושר המגרש בערערה ימים ספורים לפני המשחק, ייפגשו בו היום כפר קרע ובני ערערה עארה למשחק המסקרן ביותר של המחזור בליגה ב' צפון ב'. שתי הקבוצות מגיעות למשחק לאחר הדחה מהגביע כאשר ערערה הפסידה בתוצאה 5-1 לזלפה ורוצה לשכוח את ההפסד לאחר שעשתה מספר החתמות משמעותיות ביניהן זו של השוער שרון חונייב שהגיע מליגה א'.

מנגד, בצד השני תעמוד כפר קרע בהובלת המאמן חנא פרהוד שגם היא השאירה מאחוריה את ההדחה מהגביע לאחר שהפסידה בפנדלים 4-2 לנהדה נצרת אך מאמינה שעם הסגל שלה והמאמן המנוסה היא תגיע רחוק ותתמודד על עליית ליגה העונה.

שחקני ערערה

צילום: איהם אנוואר ג'בארין

שוחחנו עם חנא פרהוד לקראת המשחק המסקרן היום וראשית התייחס המאמן להכנות קבוצתו: "דווקא היה לנו משחק טוב בגביע והגיע לנו לעלות אבל החמצנו הרבה זה חלק מהמשחק, עכשיו אנחנו מרוכזים רק בליגה והגדולה של מאמן זה להרים את השחקנים אחרי הפסד כזה ואני תמיד מאחורי השחקנים שלי שנותנים את הכל על המגרש. אנחנו פותחים עונה עכשיו עם הרבה תקוות, יש לנו הרבה שחקנים צעירים שחקני בית שיש להם הזדמנות להפוך את הקבוצה הזו לקבוצת צמרת ואני מאמין בהם שיחד עם שחקני הרכש נעשה עונה טובה ונהיה בצמרת".

עוד הוסיף חנא על היריבה ערערה: "אם ערערה לא תהיה בין שלוש הראשונות עם הסגל שלה והרכש שלה זה יהיה כישלון. יש להם המון שחקנים מוכשרים עם שחקני רכש טובים והם מכוונים גבוה. אנחנו להיפך, רוצים להיות בצמרת אבל עם שחקני בית".

רוצה לרשום עליית ליגה נוספת. פרהוד

צילום: מועדון כדורגל הפועל רובי שפירא

על חשיבות המשחק: "אנחנו באים לכל משחק ורוצים לנצח, את כל ההוראות הטקטיות לשחקנים בכל השבוע יצטרכו ליישם היום ואם יישמו את מה שאני אומר להם אז יהיה טוב. הקבוצה שלי מגיעה לאינספור מצבי הבקעה ואני האחרון שאבקר שחקנים שלי כשהוא מגיע למצב ומחמיץ, אם לא יגיעו למצבים אני אבקר אותם".

#בניערערהעארה #מכביכפרקרע

כתבות נוספות