חזר רעב מהפציעה: אום אל פחם ניצחה 2-0 את שפרעם, בר שם טוב כבש צמד

הפועל אום אל פחם רשמה ניצחון ראשון על הפועל שפרעם, החלוץ בר שם טוב חזר מפציעה ובהופעה ראשונה בליגה כבש צמד: "הגעתי רעב להצליח, עשינו מה שהמאמן רצה והכרענו את המשחק בדקות הראשונות".

לאחר ההפסד הביתי בשבוע שעבר להפועל רובי שפירא, הגיעה אום אל פחם למגרש בקרית אתא למשחק מול הפועל שפרעם. כל התחזיות צפו ניצחון לקבוצתו של אחמד סבע ולא רק בגלל איך ששיחקה מול רובי שפירא בשבוע שעבר אלא גם בעקבות מה שעבר לאחרונה על יריבתה שפרעם.

אום אל פחם שסבלה ממכת פציעות ועדיין חסרה את הקפטן חמאדה ג'בארין, פתחה בהרכב הבא: אחמד שיבל, אבי צבאג, אמיר כנאן, יוסף עוואדי, תאאר קיטאני, מוחמד שאקר, עומר גארה, מחמוד עבאס, אסלאם מוואסי, הייתם מחאג'נה והחלוץ בר שם טוב שחזר מפציעה. מצד הפועל שפרעם היא הגיעה ללא עבד מורג'אן וחאלד מונדייה שהורחקו במשחק האחרון.

שחקני אום אל פחם יחד עם הקהל שהגיע לתמוך בהם

המשחק התחיל עם עידוד רב מצד קהלי שתי הקבוצות כאשר אום אל פחם הביאה איתה למגרש בקרית אתא כ-300 אוהדים. המחצית הראשונה נפתחה כאשר הדקות הראשונות היו בשליטת קבוצתו של אחמד סבע שהגיעה למספר מצבים עד הדקה ה-3' בה הם גם התממשו לשערים. תאאר קיטאני שלח כדור עומק לחלוץ בר שם טוב שהחזיר למאמן אחמד סבע את מה שהיה חסר לו במשחק האחרון וזוהי רגל מסיימת, כך השלים את ההתקפה וכבש שער יתרון ראשון לקבוצתו.

לא עברו יותר משתי דקות עד ששם טוב עשה זאת שוב והפעם היה זה יוסף עוואדי שעבר שני שחקנים והגביה לו כדור מצוין אותו נגח פנימה ישירות לתוך השער של חלאילה. במחצית השנייה שפרעם ניסתה לצאת להתקפות ולכבוש שער מצמק אך מי שעמד במקום הנכון ובזמן הנכון הוא השוער אחמד שיבל שהיה לו חלק חשוב בניצחון ורשם מספר הצלות קריטיות שמנעו זאת ואום אל פחם הצליחה לרשום ניצחון ראשון בתוצאה 2-0 על שפרעם. החלוץ החדש סאקר שאקר רשם דקות ראשונות במדי הקבוצה ונכנס כמחליף, מחמאות הופנו לשחקניו של אחמד סבע ולאסלאם מוואסי על משחק מצוין.

ניצחון ראשון לאחמד סבע

צילום: איהם אנוואר ג'בארין

בר שם טוב אמר ליאללה ספורט לאחר המשחק: "התוצאה היא מה שחשוב עכשיו ושמח שעזרתי לקבוצה, שניצחנו והיה משחק טוב. שמח שהפציעה לא הייתה חמורה כמו שחשבתי והגעתי למשחק, עשיתי את שלי. נכון שהיה לחץ גם מהקהל בתקופה שנפצעתי וזאת גם אחת הסיבות שהיה לנו חשוב לנצח, אנחנו משחקים בשביל הקהל הזה ובסך הכל יש לנו קבוצה טובה שרוצה להגיע כמה שיותר גבוה".

על היריבה שפרעם: "הם קבוצה טובה פשוט אנחנו עשינו לעצמנו חיים קלים כמו שביקש מאיתנו אחמד סבע וגמרנו את המשחק בדקות הראשונות".

חזר וכבש. שם טוב

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

על ההמשך: "השאיפה שלי היא לסיים עם מספר דו ספרתי של שערים, הגעתי רעב מאוד ואני מקווה שזו השנה שלי. אחמד המאמן נותן לי את כל הביטחון ואין לי ממי ללמוד יותר טוב ממנו חלוץ ששיחק בליגת העל ברמות הכי גבוהות. איתו אני רק יכול להשתפר".

על כשירותו למשחקים הבאים: "גם היום לא עליתי כשיר ב100 אחוזים אבל עליתי נטו מאהבה לקבוצה ולעזור לה כמה שיותר כי ראיתי שאנחנו צריכים סגל מלא ובריא. אמשיך לעשות פיזיותרפיה כדי להיות כשיר באופן מלא אבל מאמין שאשחק גם במשחק הבא".

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות