אכסאל ניצחה 3-2 את טבריה, קראקרה כבש מול האקסית

הפועל אכסאל ניצחה 3-2 את עירוני טבריה במשחק המרכזי של ליגה א' צפון. קראקרה, מוסא טראבין וחודדה כבשו לאכסאל, שלום אדרי ולירון אלימלך כבשו לטבריה. קראקרה: "זה המגרש הכי קשה בליגה ואם יצאנו מפה עם נקודות אנחנו בדרך הנכונה".

המחצית ראשונה הייתה מסקרנת ביותר כאשר ראשונה להגיע למצבים הייתה הפועל אכסאל כאשר בעיטה חופשית של דור הלוי הגיעה ישירות לידיו של השוער עדי תדמור, לאחר מכן מי שהצליחה לעלות ליתרון היא דווקא עירוני טבריה כאשר החלוץ לירון אלימלך נשאר לבדו מול השוער אוהד דוד שאת הבעיטה הראשונה שלו לעבר השער הצליח להדוף אך אלימלך השתלט על הכדור החוזר וקבע יתרון ראשון למארחת.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

בהמשך המחצית אלירן חודדה שלח כדור בבעיטה חופשית שהיה קרוב מאוד לשער שוויון אך לא נכנס. לאחר מכן היה זה עומר בוארון שהתחיל מהלך נפלא בסופו הגיע כדור ישירות לאקס הצהובים מועמר קראקרה שבעט לעבר השער ונעצר אצל השוער עדי תדמור, אך גם במקרה הזה הכדור החוזר הגיע לרגליו של מוסא טראבין שקבע שוויון 1-1. החל משער השוויון טבריה כמעט ולא תקפה את השער של אכסאל שבאופן ברור הייתה השולטת במשחק בשלב זה וזה אף השתלם לה עם שער של מי אם לא מועמר קראקרה שלא חגג מול האקסית וקבע את תוצאת המחצית הראשונה 2-1 לאכסאל.

עם פתיחת המחצית השנייה נצפה נכנס למשחק הקשר שלום עקיבא ששוחרר השבוע מהפועל כפר כנא וזכה לקריאות אהדה רבות מצד הקהל המקומי, עקיבא נכנס ישירות לבעיטה חופשית שלא הצליחה לאיים על השער של אוהד דוד. בהמשך המחצית הייתה זו שוב הפועל אכסאל שאיימה על שער היריבה, מועמר קראקרה שרשם משחק פנטסטי מול קבוצתו לשעבר מסר לעומר בוארון כדור מצוין שנהדף על ידי השוער ויצא לקרן, חן ידען הרים את הכדור ישירות לראשו של חודדה שנגח פנימה וקבע 3-1 לאכסאל.

חוגגים עם הקהל. שחקני הפועל אכסאל

בהמשך נצפו עוד מספר מהלכים של עומר בוארון ומועמר קראקרה שעבדו נפלא בחלק הקדמי עד הדקות האחרונות של המשחק הורגש לחץ רב מכיוונה של טבריה שהגיעה למצב אחר מצב בו איימה על השער של אכסאל, בדקות אלו גם הורחק דור הלוי שקיבל כרטיס צהוב שני. שלום אדרי הצליח לצמק ל 3-2 ומלבדו אף ניסיון של הקבוצה מעיר הכנרת לא צלח, הרבה בזכות הצלות מרשימות של השוער אוהד דוד והבלם אלירן חודדה שרשמו משחק מצוין. המשחק הסתיים בניצחון דרמטי 3-2 לקבוצתו של אבי סבג שלחלוטין הייתה השולטת והמאיימת ברוב המשחק. גל אלקנתי ומוחמד אזברגה נכנסו כמחליפים בדקות הסיום.

מועמר קראקרה אמר ליאללה ספורט לאחר המשחק: "שנה שעברה שיחקתי פה והרגשתי כמו בבית אבל אין מאושר ממני על השער הזה ומאחל גם לטבריה בהצלחה ומברוק לאכסאל. לא חגגתי כי הייתי חלק מהם שנה שעברה וזה חלק מהכדורגל, אבל אני היום שחקן של אכסאל ומתרכז רק בקבוצה שלי. זה המגרש הכי קשה בליגה ואם יצאנו מפה עם נקודות אנחנו בדרך הנכונה".

רשם משחק מצוין מול האקסית. קראקרה

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות