מחזור הפתיחה בליגה ב': צעירי כפר כנא רוצה לפתוח ברגל ימין, בבועיינה דרוכים לקראת המשחק

ליגה ב' נפתחת השבוע, הליגה שאמורה להיות ליגת חובבנים הפכה בשנים האחרונות לליגה תחרותית, אתגרית ומעניינת. צעירי כפר כנא שבנתה סגל שיתמודד על עליית ליגה תפגוש את הפועל בועיינה שנמנעת מהצהרות: "הקבוצה שלנו מושלמת, אם לא נעלה ליגה זה יהיה כישלון".

בעבר היו הרבה שחקני ליגות בכירות שלקראת סוף הקריירה או לאחר פרישתם היו מצטרפים לקבוצה בליגה ב' בכדי לשמור על חיי ספורט וכושר גופני וגם ליהנות מהמשחק. הקיץ כבר נרשמה מהפכה בליגה הזו כאשר הרבה קבוצות חושבות על עליה, השקיעו מיליונים והתחזקו בצורה משמעותית באמצעות כוכבים ושחקנים מובילים מהליגות בכירות שהעדיפו את הכסף הרב בליגה ב' ועזבו את קדמת הבמה.

צעירי כפר כנא שירדה בסוף העונה שעברה לליגה ב', רוצה לחזור למקום שממנו ירדה, הקבוצה שמועמדת לעליה בליגה ב' צפון א' מתכוננת היטב ומחכה בקוצר רוח למשחק הראשון של העונה נגד הפועל בועינה. לפני המשחק, הצלחנו לשוחח עם מאמן הקבוצה הישאם זועבי שהוא הרכש המשמעותי ביותר לצעירי כפר כנא כאשר רק בעונה החולפת העלה את הפועל אום אל פחם לליגה א' בפער עצום משאר קבוצות הליגה.

רוצה לרשום עליית ליגה גם בעונה הקרובה. זועבי

צילום: איהאם אנואר ג'בארין

על ההכנות של הקבוצה במהלך הקיץ אמר זועבי: "נפרדנו מכמה שחקנים שהתחילו להתאמן אצלנו וחלקם היו חתומים, חלק מהשחקנים לא התאימו לשיטה שלי ולחלק מהם הייתה בעיה עם קבוצת עבר שלהם. אני חושב שכרגע הקבוצה שלנו מושלמת ואולי עד ינואר נתחזק בעוד שחקן".

אמנם זועבי אמר שהוא מסתכל אך ורק על קבוצתו, אך לא ניתן להתעלם משאר הקבוצות בליגה ב' וההשקעה האדירה שלהם ברכש. על זה אמר :"ברור שזאת עונת בחירות וכמה מועצות נותנות יד חופשית להנהלות להביא שחקנים כדי לשמור על הכיסא, לצערי זה לא בריא ולעתיד יפגע בקבוצות".

הישאם זועבי

צילום: איהאם אנואר ג'בארין

המשחק הראשון העונה של כפר כנא יהיה נגד הפועל בועינה ועל ההכנות למשחק אמר זועבי: " נגיע בסגל מלא. משחק ראשון תמיד קשה, מקווה שננצח ואני קורא לקהל של שתי הקבוצות להתנהג ברוח ספורטיבית".

זועבי רוצה לקחת את צעירי כפר כנא לליגה א' ועל האפשרות שלא יעמוד במשימה אמר: "אני באתי במטרה לעלות ליגה, כמובן שאם לא נעלה ולא נעמוד במטרה זה יהיה מבחינתי כישלון"

היריבה אותה תפגוש כפר כנא הפועל בועינה ידועה כקבוצה כם מאות אוהדים שבכל עונה מתחזקת ורוצה לעלות ליגה עד שבאמצע העונה הכל מתפוצץ לה. בשנה שעברה אימן את הקבוצה חנא פרהוד שסיים את דרכו לאחר הסיבוב הראשון והקבוצה הרימה יד במאבקי הצמרת. העונה הזו האווירה היא שונה כאשר המאמן החדש רומן זולו לא יוצא בהצהרות ומתנהג בשונה משנים קודמות.

זולו והנהלת בועיינה במעמד החתמת שחקנים

על מטרות הקבוצה אמר: "לא הגעתי להפועל בועיינה כדי להעביר סתם ככה את העונה, יש סגל שחקנים טוב מאד ואני מקבל את כל התנאים מההנהלה על מנת להצליח. אני בטוח שנדבר למעלה אבל עדיין מוקדם לצאת בהצהרות"

על ההכנות למשחק הקרוב ועל היריבה מכבי כפר כנא אמר זולו: "חזרנו לפני שלושה ימים ממחנה אימונים באילת שהיה מאד מוצלח, אנחנו רוצים מאד לפתוח את העונה ברגל ימין ויודעים שיש לנו משחק לא קל מול קבוצה עם שחקנים טובים ומאמן מנוסה. יש רמת דריכות ורצינות מאד גבוה לקראת המשחק" לרשותו של המאמן יעמוד סגל מלא , והמשחק יתקיים במגרש של אום אל פחם.

#צעיריכפרכנא #הפועלבועיינה

כתבות נוספות