מחזור הפתיחה בליגה ב': ריינה העולה החדשה תנסה להפתיע, סנדלה חושבת רק על נצחון

מחזור הפתיחה של ליגה ב': מכבי ריינה העולה החדשה תארח ביום שבת במגרש באכסאל את סנדלה גלבוע: "מתייחסים ליריבה בשיא הרצינות, אבל חייבים לנצח את המשחק הראשון".


לשתי הקבוצות יש הרבה ציפיות העונה, סנדלה המפתיעה שאפשר אולי גם לכנות אותה הסנדרלה של הליגה רוצה להתברג בחלק העליון של הטבלה ומאידך בני ריינה העולה החדשה תנסה להוכיח לכולם שהיא ראויה למעמד ותנסה להפתיע.


מאמן בני ריינה סלאח אבוליל הוא מאמן מנוסה שהציל את אלנהדה נצרת בעונה שעברה מירידה ובעברו אימן בעין מאהל ואף שיחק באותה קבוצה. מנגד יעמוד על הקווים מאמן סנדלה גלבוע אדהם זועבי, מורה לחינוך גופני שאימן במחלקת הנוער של אסי גלבוע, היה בעברו עוזר מאמן באסי גלבוע  השנה מונה למאמן הפועל סנדלה.


לקראת המשחק ולפני שריקת הפתיחה שוחחנו עם המאמנים. ראשית התייחס מאמן הפועל סנדלה אדהם זועבי להכנות של קבוצתו:"באופן אישי התרגשות עצומה משום שאני פעם ראשונה בונה קבוצת בוגרים לבד, אני בחרתי את רוב השחקנים עם צוות המקצועי ואחרי שבחנו אותם מקצועית וכלכלית ראינו שהם מתאימים גם במשחקי האימון. למרות הכל אי אפשר להגיד שאנחנו מושלמים מבחינת הכנות, אבל מחכים לפתיחת העונה בקוצר רוח, התשוקה והמוטיבציה בשיאם".

מוכן למשחק הראשון של קבוצתו. זועבי

     

איך נערכים למפגש עם עולה החדשה לליגה כמו בני ריינה?                        
"מתייחסים ליריבה בשיא הרצינות ומכבדים אותה. קבוצה שעלתה לליגה ב' גם היא תבוא בשיא המוטיבציה אבל אנחנו חייבים לנצח את המשחק הראשון, מקווה שהניסיון שלנו בליגה יכריע את המשחק. אנחנו דרוכים ונחושים מאד לעבור את המשחק בצורה חיובית, נבוא עם סגל כמעט מלא ללא פצועים, תרגלתי הרבה צורות של משחק מקווה שהנוסחה הסופית של השיטה תצליח לעזור לנו ולהביא את שלוש הנקודות".      

        
האם הסגל מושלם או שאתם מתכננים עוד להתחזק?                       
"אכן הסגל מושלם עד כה וכל השחקנים עברו ונרשמו בהתאחדות. באופן כללי מבחינה מקצועית חסר שחקן בקישור ההתקפי מקווה שנצליח להחתים אחד כזה בקרוב.
 בנינו סגל שמתאים למטרה, רוצים להבטיח את ההשארות כמה שיותר מוקדם ואז נוכל להסתכל על הטבלה למעלה. לא השקענו סכומים גדולים משום שאי אפשר להתמודד עם התקציבים של שאר הקבוצות שהכריזו על עלייה כך שאמנם אין לנו הרבה תקציבים אבל יש לשחקנים הרבה לב ונשמה ובכל משחק נתמודד אחד עשר מול אחד עשר ועם הלב והנשמה נוכל לעמוד מול כל קבוצה".

           
סלאח אבוליל מאמן בני ריינה מחכה גם הוא בקוצר רוח לפתיחת העונה ועל ההכנות וההתרגשות לקראת המשחק אמר: "משחק ליגה ראשון, יש לו טעם אחר גם שזו קבוצה שמשחקת פעם ראשונה בליגה ב'. התחלנו להכין קבוצה מיוני כאשר שמרנו על הקבוצה שהייתה בעונה שעברה עם חיזוק בעמדות החסרות, צרפנו שחקנים מנוסים  שיעזרו לנו להגשים את המטרות העונה".

מחכה בקוצר רוח לפתיחת הליגה. אבוליל

       
על המגרש בו תשחק הקבוצה: "למרות הקשיים שהיו בהכנה ובעיקר בנושא המגרש, ההנהלה עבדה קשה לארגן מגרש אימונים בערב אלהיב ולהכין אותו לאימונים. יש לנו קבוצה טובה שתהיה לה מילה בליגה".                       

 

הסגל מלא לקראת המשחק?                        
"קודם כל אני מודה להנהלת הקבוצה שעובדת יום ולילה על הכנת הקבוצה, תנאים וסגל לעונה הזאת. שני שחקנים שלנו לא עברו בבקרה והם יעמדו לרשותנו רק מהמחזור השני".                 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload