אכסאל תפגוש את טבריה במחזור השני של הליגה. מועמר קראקרה: "אם אכבוש לא אחגוג"

הפועל אכסאל תפגוש את עירוני טבריה במסגרת המחזור השני בליגה א' צפון. מועמר קראקרה: "באים לנצח. לא אחגוג אם אכבוש מולם".

לאחר שניצחה את מכבי צור שלום במחזור הראשון של הליגה, תגיע הפועל אכסאל למפגש מסקרן עם היריבה שלפי התחזיות תהיה צמודה אליה בהמשך העונה וזוהי עירוני טבריה. אמנם טבריה לא יצאה כשידה על העליונה במחזור הראשון ורשמה הפסד להרצליה, אך מסתמן שמאז אותו הפסד נעשו שינויים משמעותיים בקבוצה מעיר הכנרת שעשויים לחזק אותה לקראת המפגש מול קבוצתו של סבג.  

הפועל אכסאל תגיע מחר בסגל מלא ולאחר שמשחק הגביע שלה מול אום אל פחם נדחה והיה לה שבוע מלא להתאמן ולהשקיע בהכנות למשחק. כמו כן באכסאל לא חוששים ומרוצים מהסגל שבנו על אף משחק לא פשוט שהיה במחזור הראשון עם מחצית ראשונה פחות טובה, בקבוצה הביעו שביעות רצון מהשיפור והמשחק במחצית השנייה. מחמאות הופנו לקשר סמיר עבד אלחי על משחק מצוין ולכובשי השערים מועמר קראקרה ועומר בוארון.  

הצטיין במשחק הפתיחה. סמיר עבד אלחי

צילום: אחמד עזאיזה 

פרט נוסף ופיקנטי לקראת המשחק מחר הוא המפגש בין קראקרה וידען לקבוצתם לשעבר, כמו כן מהכיוון ההפוך המפגש של ואיל חרבאוי שלובש כעת את המדים הצהובים וישחק מול קבוצתו בעונה האחרונה. 

מועמר קראקרה אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "זה מרגש לשחק נגד קבוצה שהייתה קבוצת הבית שלי בעונה שעברה ואם אבקיע אני לא אחגוג זה בטוח. זה משחק מאוד חשוב וקשה אבל אנחנו באים במטרה אחת לנצח את המשחק הזה". 

ילבש צבע אחר במשחק הקרוב. קראקרה במדי טבריה

במשחקים נוספים של ליגה א' תפגוש הפועל אום אל פחם את הפועל שפרעם כשהיא תגיע לאחר שהתחזקה השבוע בשחקני סגל משמעותיים לאחר מכת הפציעות שחוותה. הפועל כפר כנא תפגוש את הפועל בית שאן ותנסה לרשום עוד הופעה מרשימה לאחר הניצחון הגדול על טירה ולאחר שנפרדה השבוע מהקשר שלום עקיבא, מ.ס טירה תנסה להתאושש מול צור שלום מההפסד במחזור הפתיחה ואילו באקה אל גרבייה תנסה לרשום ניצחון שני רצוף מול מגדל העמק. 

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות