כרם עבדאללה חתם בהפועל כפר כנא

כרם עבדאללה ששוחרר מהפועל אום אל פחם הצטרף להפועל כפר כנא.

השחקן כרם עבדאללה ששוחרר מהפועל אום אל פחם בימים האחרונים, הצטרף לקבוצתו של פאיד חסון הפועל כפר כנא. בהפועל כפר כנא סיפרו כי עבדאללה הרשים את הצוות באימונים וכבר בתחילת השבוע הוחלט להחתימו בקבוצה וכעת גם נרשם אצלה באופן רשמי.

עבדאללה אמר ליאללה ספורט לאחר החתימה: "הבנתי שלא אמשיך בהפועל אום אל פחם עוד ממשחקי אימון שאמנם פתחתי אותם בצורה טובה אבל בהמשך למרות שאני מרוצה מהדקות בהן שיחקתי ומה שעשיתי בהן היה לי קשה להתחרות עם שחקני הבית בתפקיד שלי. אני מפרגן לאחמד סבע, הנהלת אום אל פחם שכיבדה אותי וכמובן לשחקנים שם שהיו כמו אחים בשבילי".

נשאר בליגה א' אך בקבוצה אחרת. עבדאללה

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

עוד הוסיף כרם על החתימה בכפר כנא: "אני מרגיש מאוד רגוע מאוד בכפר כנא, מרגיש שאני יכול לתת את מה שיש לי ועוד להשתפר כדי לעשות עונה מצוינת, מודה למאמן פאיד חסון שתומך בי, הגעתי אליו כי ידעתי כמה הוא יכול לקדם אותי ושהוא תומך בצעירים".

בנושא אחר, הפועל כפר כנא תגיע באווירה חיובית למשחק בשישי הקרוב מול הפועל בית שאן. כאמור הקבוצה תגיע ללא הקשר שלום עקיבא ששוחרר השבוע ולאחר ניצחון מרשים במחזור הראשון על מ.ס טירה. יהיה מסקרן לראות האם תצליח לחבר ניצחון שני רצוף והאם נראה משחק מרשים נוסף של כובש הרביעייה מוטי מלכה.

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות