אחי נצרת קיבלה ניצחון טכני על הפועל חדרה

בית הדין קבע: אחי נצרת קיבלה ניצחון טכני על הפועל חדרה בעקבות שיתוף שחקן שלא כחוק.

בית הדין של ההתאחדות קיבל בשעה האחרונה את החלטתו עניין המשחק בין הפועל חדרה לאחי נצרת לאחר שהואשמה הפועל חדרה על שיתופו של השחקן בן לולו שלא כחוק במהלך המשחק. בנוגע לאותו המשחק שהסתיים בתיקו, החליט בית הדין להעניק לאחי נצרת ניצחון טכני של 3-0 ובנוסף קנס את הפועל חדרה ב- 5000 ש"ח לחדרה ועוד 5000 ש"ח נוספים על תנאי.

קיבלו ניצחון טכני. שחקני אחי נצרת

צילום: מועדון בני סכנין

קבוצתו של אדהם האדיה מתכוננת למשחק הבא נגד עירוני נשר שיתקיים בעילוט בשעה 16:00 ביום שישי ויהווה עבורה נקודת ציון דרך חשובה וניצחון של הקבוצה יכול לחזק את מעמדה בצמרת ובמקביל לתרום להחזרת הקהל ליציעים. המאמן אדהם האדיה מאד מרוצה משחקניו והיכולת שהפגינו במשחקים האחרונים והוא מקווה שבמשחק הקרוב נגד נשר הקבוצה שלו תנצח ותתכונן היטב למשחק המסקרן שמצפה להם לאחר מכן והוא מול הפועל תל אביב.

המאמן אדהם הדיה אמר ליאללה ספורט בנושא: "זה ברור שהתוצאה הייתה תיקו אבל מי שראה את מהלך המשחק הוא היה בידיים שלנו וקיבלנו את הגול בתוספת הזמן, גם החמצנו המון. זה 2 נקודות חשובות שמתווספות לנו ואנחנו עכשיו במקום השלישי, זה ישמח את הקהל מאוד ומקווים שהוא יגיע בכמויות גדולות ביום שישי הקרוב מול נשר ומצפה לנו משחק לא קל".

#אחינצרת

כתבות נוספות